שימוש נכון בתמונות בבלוג - יונית צוק
שימוש נכון בתמונות בבלוג
איך לכתוב בלוג יונית צוק הבלוגריסטית

שימוש נכון בתמונות בבלוג

נכון, שהתמונה העליונה לא הותירה בכם רושם, או, שלמשקיעים שביניכם, ביאסה נורא כי היא קטנה וצריך ממש להתאמץ בשביל להתמקד בה? במיוחד לאור התמונה הגדולה שאחריה?

טיפ לכתיבת פוסט בבלוג: תוסיפו תמונות גדולות, איכותיות, שמצולמות מכל הלב, וערוכות היטב.
זהו. זאת לא כל התורה, אבל זה חוק בסיסי.

לאחרונה, בעקבות הפוסטים שלי בסלונה אודות הרילוקיישן, פונות אלי הרבה נשים שנמצאות באותו מצב שלי, ומבקשות עזרה, או בפתיחת בלוג משלהן, או בדרכים לשיפור הבלוג שלהן שקיים. אחת המקסימות והמרתקות שפגשתי (הכל בצ'אט שיכול לארוך גם 3 שעות של שיחה, עד שאצלה הבוקר מפציע ואצלי כבר חצות), היא ענבר אושפיז שנמצאת בשליחות בהודו. קראתי את הבלוג שלה, ונתתי לה מספר עצות.
והופ, הפוסט שפורסם לאחר שיחתנו, קודם גם בעמוד הפיסבוק של סלונה וגם בעמוד הבית של סלונה.

ומה היתה העצה? תמונות גדולות.
רוב האנשים קודם מסתכלים על התמונות, ואח"כ על המלל.
צילמתם? התמונות יצאו טובות ומעניינות? אל תתקמצנו, תערכו אותן ותכניסו לפוסט בגודל נעים לעין.

ביצעתם הדרכה בבלוג? תצלמו כמעט כל שלב, ערכו על פי סדר הפעולות, בצורת קולאז' והכניסו לפוסט. כך גם אפשר לקשר את זה בפינטרסט בצורה שמאוד מושכת את הקהל.

(התמונה נלקחה מהבלוג http://club.chicacircle.com/cupcake-onesies-gift-idea/)

ערכתם פוסט השראה ובו ליקטתם מספר תמונות, שקשורות לנושא אחד? הכינו קולאז', שמסכם במספר תמונות את הנושא. גם, קולאז' זה הינו מצוין לטובת פינטרסט.

(התמונה נלקחה מהבלוג http://www.baby.co.uk/life_and_home/20130315fun-easter-activities-bake-paint-play/)
תמונות הן חלק מאוד חשוב בבלוג, לא רק מבחינת תוכן אלא גם מבחינת היכולת לנעוץ בפינטרסט, ועל ידי כך להגביר חשיפה לבלוג. אבל על כך בהמשך.

במידה ואת מתענינת בתחום התמונות בבלוג (ואין לי ספק שאת מתענינת) ממליצה לך לקרא את הפוסט אודות טיפים לצילום תמונות ואת הפוסט שמפרט אודות מאגרים חינמים של תמונות ברשת.

והערה אחרונה, לבלוג קיים עמוד בפיסבוק, בעמוד זה אני מלנקקת לדברים שאני מוצאת ברשת, קוראת, ואין לי זמן להגיב אליהם בפוסטים, או שאין צורך להגיב אליהם בפוסטים. מזמינה אתכם להצטרף לעמוד כדי להשאר מעודכנים אודות נושא הבלוגים, התקשורת, הפרסום והשיווק.

ינואר 2020 – זה הזמן ללמוד על בלוגים

21/1/2020 סדנת בלוגינג מתחילים – הסדנה שנותנת את הבסיס לעולם הבלוגים המופלא, כל הפרטים פה

29/1/2020 סדנת אלמנטור – מיועד לבעלי אתרים ובלוגים שמעוניינים לשדרג את האתר או הבלוג באמצעות אלמנטור ולא יודעים איך. קיצורי דרך, שליטה ברכיב, רכיבים מתקדמים – בסדנה חד יומית – כל הפרטים פה

12/2/2020 – בניית אתר/בלוג בחמש שעות – סדנה מעשית ממנה יוצאים עם בלוג או אתר באוויר במערכת נהדרת בשם SITE123, סדנה מומלצת בחום, פרטים נוספים פה

12 תגובות

ספרו לי אם אהבתן את הפוסט ולמה

תגובות נוספות

יונית צוק