בלוג טיולים ונסיעות עדי בן עזר adi sees world באינדקס הבלוגים של יונית צוק
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > עדי בן עזר

head_image

adiseesworld

תחום

טיולים

ממתי?

2018

כניסה

לבלוג

על הבלוג

בלוג טיולים, העצמה והשראה.

הבלוג מיועד לתת השראה לקוראיו לצאת מ"מירוץ העכברים" היום יומי שלנו, להביט על העולם המגוון שסביבם מנקודת מבט קצת אחרת, ולהגשים את החלומות שלהם.

בבלוג תמצאו כתבות על יעדים מעניינים, טיולים, בעלי חיים ותרבות אורבנית. הוא כולל טיפים ותובנות לגבי טיולים ושונים בארץ ובעולם. הכל מבעד לעיניים ההומוריסטיות ומעט דעתניות של הכותבת.

מטרת הבלוג היא להעצים א.נשים עם דגש על נשים לצאת מהשבלונה ולגלות מקומות, תרבויות שונות ואחרות ולהרחיב את הדעת על העולם כתוצאה מכך, להצחיק ולעורר דיון ולפקוח לאנשים את העיניים. הבלוג שואף להביא "יעדים שונים מהעולם" אל אנשים שלא יכולים לטוס.

הבלוג כולל אלמנטים מעמיקים "מעבר לעוד מדריך יעדים סטנדרטי". הוא מעלה סוגיות הקשורות ליעדים שטיילתי בהם. למשל, בזנזיבר אני מתייחסות לעוני והכנסת האורחים של המקומיים, במדג'ין מציינת את המהפך שהקולומביאנים עשו בעיר מעיר פשע מחרידה לעיר של חדשנות, באי של אינה בפנמה – מתייחסת לחברה המטריארכלית.

אגב, אני מאמינה שלא תמיד חייבים להוציא כסף רב וזמן ולטוס לצד השני של העולם כדי לעשות שינוי. לפעמים הדברים נמצאים "מתחת לאף". מספיק ביקור של שעה שעתיים ביעד הקרוב לביתכם כדי לפתוח את הראש ולהפתיע אתכם בדברים שתגלו.

Author

עדי (נויה) בן עזר - בלוגרית טיולים, מנהלת תוכן ומדיה חברתית ואימא לשי-צו שעיר בשם סקאי.

גדלתי במושב באזור השרון, וכן גדלתי ולמדתי בדרום אפריקה. מה שהשפיע על ראיית עולמי ופתח אותי להסתכל על העולם מזווית קצת אחרת ממה שהייתי רגילה אליה.

מאז שאני זוכרת את עצמי אני אוהבת לכתוב ולצייר ובבגרותי אף לצלם. למדתי עיתונאות ופרסמתי רומן (אפרודיטה 25, בהוצאת אסטרולוג). אהבת הכתיבה התבטאה אצלי גם בכתיבת תסריטים, אחד מהם זיכה אותי במלגת לימודי תסריטאות.

בין תחומי העניין והתשוקות שלי ניתן למצוא: מסעות וטיולים, תרבויות אחרות, בעלי חיים ואורבניות.

ברזומה שלי: עבודה רבת שנים כמנהלת מחלקת תוכן וערוצים בחברת תקשורת ידועה.  נכון לכתיבת שורות אלו טיילתי ב-46 מדינות בחלקם ביקרתי לזמן קצר ובחלקם שהיתי במשך חודשים. יחד עם זאת, אני מאמינה שאנחנו לא תמיד חייבים לטייל רחוק כדי לצאת מהשגרה ולפתוח את העיניים.


מה עוד אני עושה


side_borderניהול מדיה חברתיתside_border

side_borderניהול תוכןside_border

side_borderכתיבת תוכןside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק