בלוג היזמות והחדשנות של אביב לנדאו, כנסו לאתר הבלוגריסטית
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג יזמות > אביב לנדאו-ארצי

head_image

אמנות החדשנות

תחום

יזמות

ממתי?

2016

כניסה

לבלוג

על הבלוג

בחרתי להקים בלוג על יוזמה, יזמות וחדשנות, לאור ניסיוני הרב-שנים בקהילת היוזמים והסטארטאפיסטים,
כדי לעזור ל"יוזמים וליזמים החולמים והקיימים"  לחסוך כמה שיותר משאבי זמן, כסף ונפש וכך יוכלו להתמקד בעיקר.

חשוב לי מאוד, שקהילת היוזמים והסטארטאפיסטים (שבחלקם, הם כיום עדיין שכירים ולכן אני קוראת להם "היוזמים החולמים") יקבלו כלים אסטרטגיים לחשיבה עתידית בהיבטים של ניהול משאבים פרודוקטיבי ממוקד עיקרון פארטו
לצד הבנת התמונה והמרחב הרב-תחומי והעתידני במגוון רחב של היבטים, כולל פילוסופיים.

למשל, איך לבחור את השותפים המייסדים הנכונים לסטארטאפ – "האם חבריי לצוות בצבא, הם האנשים הנכונים להקמת סטארטאפ עסקי באזרחי ?" ו"כיצד לבחור את המשקיעים המתאימים לסטארטאפ שלי?".
קרי, כיצד לא להתפתות ל"כסף טיפש" ממשקיעים.

הבלוג מחולק לפוסטים "סוליסטים", "סדרתיים ממוקדי נושא ותוצרי מחקר על תפישת היזמות ויישומה בפועל, שאני עורכת בקרב 50 יוזמים וסטראטאפיסטים.

Author

מאז שאני זוכרת את עצמי אני יוזמת, ולא חשוב באיזה תחום. אני רוצה משהו, חושבת, מעזה, עושה ומשפיעה. הכי כייף, כשאני מקשיבה לתשוקות שלי ובמקביל למגמות העתידיות והעתידניות וממציאה את עצמי בכל פעם מחדש בזכות ידע רב-תחומי שמתחיל פסנתר, ניצוח וחינוך מוסיקלי, ייעוץ לניהול, לארגונים ולאחריות תאגידית בקהילה, מנהל עסקים עם התמחות של שיווק ופיתוח וניהול מותגים, חקר עתידים ועוד למידה אינסופית יומיומית.

מעל 28 שנה, יש לי הכבוד לעזור לארגונים, לחברות, ליזמים ולאנשים לפצח בזמן קצר את ההזדמנות העסקית  כדי להיות רלוונטיים לדרישות ולמגמות של המאה ה-21, שזה המפתח המרכזי להצלחה העסקית. וזאת, בעזרת ההבנה לאן טס העולם וכיצד השינויים המטלטלים משפיעים משמעותית על כל מעגלי החיים שלנו.

תועלות אלו מוטמעות בקרב חברות מהמובילות במשק ובעסקים הפרטיים שלי בפיתוח ובליווי סטארטאפים אישיים ובקרוב בהקמת יחידות סטארטאפים בחברות ובארגונים בענפים השונים.  כל זאת, ע"י השיטה והמודל Smart Must-Up שפיתחתי הן מתחום העולם העסקי כרעיונאית, יזמת, חוקרת יזמות ואשת עסקים בעלת חשיבה פורצת דרך והן מהיותי יוצרת (מלחינה 32 שנים), יצירתית ומפתחת מספר סטראטאפים בו-זמנית משלי עם שותפים.

בנוסף, אני מגייסת השקעות למיזמים בתחום הטכנולוגיה והנדל"ן וחברה בצוות השופטים לצוותי שיפור מטעם האגודה הישראלית לצוותי שיפור ושש סיגמא.


מה עוד אני עושה


side_borderסדנאות יזמות וחדשנותside_border

side_borderליווי סטארטאפיסטיםside_border

side_borderהקמת סטארטאפ בארגוןside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק