בלוג יזמות חברתית על שותפות ערבים ויהודים - חיים משותפים
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג חינוך > קרן קטקו איילי

head_image

חיים משותפים

תחום

יזמות

ממתי?

2016

כניסה

לבלוג

על הבלוג

האתר חיים משותפים – הינו מיזם חברתי ללא כוונת רווח שהוקם ב- 2016 במטרה לשמש כאתר תוכן המוביל בישראל ולספק מידע על חיבורים ועל העשייה האדירה הקיימת בין יהודים וערבים.
האתר מהווה מקור ידע שימושי במקום אחד לקהל הרחב, מוסדות, ארגונים, מתעניינים, יזמים חברתיים, אקטיביסטים, גופי תקשורת ואחרים.

האתר הוקם במטרה ליצור אימפקט חברתי, להשפיע על שינוי השיח, להגביר ולהגדיל את מס' המשתתפים הפעילים באירועים ופעילויות בתחום חברה משותפת. להעצים ארגונים ומיזמים שמקדמים חיים משותפים. עסוקים בעשייה ופחות בתיאור שלה.

מאגר התוכן שואף להבליט את השיח הנורמטיבי הקיים בין שכנים, ערבים ויהודים ולספר את הסיפור על יוזמות של חיבור בין קהילות ובני-אדם.

אנחנו עושים זאת כדי לחשוף צדדים מעודדים ומעוררי תקווה במציאות הקיימת, אך לא תמיד מוצגת בפנינו. במקום להתמקד באירועי קיצון וגזענות, אצלנו מתמקדים בעשייה המגוונת במרחב המשותף.

כדי שגם אתם, יחידים, ארגונים, מוסדות ויזמים, תחוו ותכירו את הפעילות הרבה, אנחנו מספקים ידע אדיר ובעיקר שימושי; תוכניות, הרצאות, מפגשים, סדנאות, אירועים, כנסים, קולות קוראים, מלגות, קרנות, קורסים, לוח דרושים בתחום, מאגר ארגונים הכי מקיף שיש בנושא. והכי חשוב הרבה תוכן מעניין מהבלוג. כתבות ומדורים מרתקים על יזמים חברתיים שמקדמים חיבורים בין אנשים, קהילות וחברות. אף מתפרסם מילון לשיח בערבית, עברית ואנגלית – 10 מילים בנושא כל פעם שניתן להדפיס, ללמוד ולשחק. ומדור מיוחד לנשים פעילות חברתיות שמובילות עשיה של שותפות ושיתוף.

Author

נעים מאד אני אשת חינוך, פעילה חברתית, בלוגרית, יזמית, מפתחת תוכניות וחוקרת פדגוגיה אקטיביסטית. אמא לארבעה ובת זוג של אוריה. מאמינה בהומניזם.

בעלת ניסיון רב בכל הקשור לפיתוח וניהול פרויקטים חינוכיים עם אימפקט חברתי.

הערכים החשובים לי הם שותפות, שיח מכבד ושוויון ממקום של חיבור, אמפתיה והערכה.
חשוב לי לשנות עוולות חברתיות, שיח חברתי לא ראוי, ובכלל לפעול למען סוג של צדק חברתי למען האנושות והאנושיות. ניהלתי בין השאר תוכניות שמחברות בין ערבים ויהודים.

קיבלתי החלטה, כל קיץ להרים פרויקט בעל השפעה חברתית. בקיץ 2016 נולד האתר שהוא מיזם מקצועי ומצליח שנעשה כולו בהתנדבות.
אני אוהבת לכתוב כתבות בבלוג שנותנות תקווה על עשייה מדהימה שא.נשים מקדמים. וגם אספתי סביבי מתנדבים נוספים שאני מודה להם כל יום.
זה חלק בפאזל של העשייה שלי בהתנדבות. אני גם חברת מועצה במקום מגוריי ועובדת על עוד מיזם, בנוסף גם בתחילת הדוקטורט שלי. כשכירה אני עובדת בתיכון, אוהבת את השטח ואת הדור הצעיר.


מה עוד אני עושה


side_borderהרצאות בנושאים חינוכייםside_border

side_borderסדנאות בנושאים חברתיים side_border

side_borderכתיבת מאמריםside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק