יהודית פנסו מרקטיטו - בלוג שיווק דיגיטלי לעסקים
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג עסקי > יהודית פנסו

head_image

מרקטיו הבלוג של יהודית פנסו

תחום

עסקי

ממתי?

2019

כניסה

לבלוג

על הבלוג

הבלוג נולד בעקבות הרצון שלי לשחרר את הידע שבתוכי ותוך כדי כך לעזור לכל מי שמחפש ורוצה ללמוד.

הכלי הפנימי שלי מלא וכל הזמן ממשיך ומתמלא בעוד ידע. בתור אוטודידקטית מושבעת, אני כל הזמן לומדת ומתלמדת בטרנדים ובטכנולוגיות חדשות. זה הבית שלי! זה הכיף וההנאה שלי בחיים.

אני עוזרת לבעלי עסקים להרחיב את הידע והבחירה לעשות דברים בעצמם, בלי להיות תלויים באנשים חיצוניים, על מנת להקים ולנהל את העסק שלהם עצמאית בדיגיטל.

חשוב לי שאדם ירכוש את הידע והכוח להתנהל באופן עצמאי. הבלוג כאן על מנת לתת את הכלים לעשות זאת, בצורה קלה ופשוטה. אז אני הזוכה הגדולה!

Author

רוב חיי סובבים סביב מחשבים. בתחילת דרכי לימדתי נשים לקראת מבחני קבלת תעודה במזכירות במשרד העבודה והרווחה. הלמידה כללה הקלדה בשיטה עיוורת במכונת כתיבה וחוקי כתיבת מסמכים.

ברגע שנכנסו המחשבים לחיינו הייתי בין הראשונים שהלכו ללמוד לתפעל וללמד מעבד תמלילים במחשב. התאהבתי בו ברגע, ניגלה לי עולם חדש ומזהיר. כשישבתי מול מחשב הרגשתי כאילו הגעתי הביתה והרגשתי הכי נח בעולם. את שפת המחשבים  אימצתי כשפה שניה בבית וסחפתי את כל משפחתי לתוך עולם שהיום אנחנו מכירים אותו בתור עולם היוניקורן (חד קרן) -IT. עולם קסום ואין סופי בעיני.

את דרכי המקצועית התחלתי בשנות ה-90, בניהול רשתות תקשורת ומחשבים. במשך שנים, בעוד האינטרנט התפתח ונעשה מוצר צריכה בסיסי בכל בית, החלטתי להתמחות בעולם הדיגיטל והמדיה הדיגיטלית.

בעולם משתנה, בו כל טכנולוגיות חדשות רואות אור בכל יום, מצאתי חיבור לתרבות למידה עצמאית, מעקב מתמיד על טרנדים ותהליכים שונים בעולמות הדיגיטל. באופן זה, מיקדתי את תחומי העיסוק שלי באומנות דיגיטלית, גרפיקה והנגשת מידע למשתמשים במגוון סוגים על מנת לעזור לחברות ועצמאיים (בעיקר לנשים) להצליח.

מלבד הטכנולוגיה, הספקתי לגדל 3 ילדים נהדרים, להתפתח בעולמות הרוחניים ובפרט מאסטר רייקי, הילינג, ביואורגונומי, ארומתרפיה ועוד.

כיום, מירב עיסוקי הינו בסיוע לעצמאיים, ובעיקר לנשים עצמאיות המחפשות את דרכם בעולם העסקי הקר להגשים את החלום שלהן לבניית עסק בר קיימא שגדל וצומח בעידן הדיגיטלי.  

הקשבה ומרחב ללא שיפוטיות, מקצועיות ואמינות, אדיבות ונעימות הם עמודי הטווח שמולי בעסק ובהתנהלות שלי מול לקוחותיי.


מה עוד אני עושה


side_borderהקמת אתרים ודפי נחיתהside_border

side_borderשיווק ממומןside_border

side_borderתוכן שיווקיside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק