אושרה פאר בלוג משחקי - המלצות על משחקי ילדים
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג הורות > אושרה פאר

head_image

משחקי - משחקים מומלצים לפעוטות וילדים

תחום

הורות

ממתי?

2020

כניסה

לבלוג

על הבלוג

משחקי הוא בלוג המלצות על משחקים לפעוטות וילדים בגיל הרך. משחקי הוקם מתוך מטרה לעזור להורים לאתר בקלות, באתר אחד, את המשחקים המומלצים ביותר שקיימים לגילאי 0-6. בבלוג המלצות על משחקי מחשב אונלין, אפליקציות משחקים להורדה, משחקי קופסה, משחקי התפתחות, משחקי יצירה, משחקים גיבוש לכל בני המשפחה ועוד הרבה יותר.

העידן הדיגיטלי של היום, לעיתים יכול ליצור מצג שווא שבו נראה לנו שכל המשחקים הם סביב נייד, טאבלט או מחשב ושכבר לא משחקים במשחקים שהיינו משחקים כשהיינו ילדים. כמו כן, המאמץ למצוא משחק איכותי ברשת שיתאים לילד שלנו נראה משימה קשה עד בלתי אפשרית.

בבלוג משחקי מגוון רחב של משחקים מסוגים שונים (וגם למשחקים של פעם יש מקום). החל ממשחקים המבוססים על אינטראקציה משותפת של הורה וילד, משחקי יצירה שאפשר לשחק מחומרים שיש בבית, משחקים שאפשר לשחק בזמן טיול, משחקי קופסה חינוכיים להכרת צבעים, צורות, חיות ועד משחקים שאפשר לשחק מחשב או בטלפון הנייד. כל המשחקים מבוססים על ניסיון אישי והמלצות מהרשת, וכך תוכלו לאתר במקום אחד, בקלות, משחקים שתאהבו לשחק.

המכנה המשותף לכל המשחקים במשחקי הוא שמעבר לחוויה המשחקית יש בהם ערך חינוכי שמעשיר ומפתח את הילד.

באופן אישי, כיוצרת הבלוג, אני מאוד מאמינה במשחקים ובערך החינוכי שהם יכולים לתת וזה מה שמוביל אותי לחקור, להתנסות, ולמצוא את המשחקים האיכותיים שנמצאים היום בבלוג משחקי.

אני מזמינה אתכם להתנסות ולשחק במשחקים המומלצים במשחקי.
בהערכה רבה, אושרה פאר

Author

נעים להכיר. קוראים לי אושרה פאר ואני מייסדת וכותבת ראשית בבלוג משחקי.

אני עוסקת בתחום השיווק הדיגיטלי למעלה מעשור ובשנים האחרונות אני מתמחה בעיצוב ממשקים דיגיטליים ובתחום חווית המשתמש.

החיבור שלי למשחקים התחיל עוד כשהייתי ילדה קטנה. וכששואלים אותי איזה משחקים אני הכי אוהבת אני תמיד חוזרת למשחקי ה- דיגר, פקמן והנסיך הפרסי ששחקתי שעות רבות, ועד השעות המאוחרות של הלילה, כילדה בת 7. אהבתי לשחק בגלל האתגר, הניצחון, ההתגברות על המכשולים ואני יודעת שאת החוויות האישיות הללו אזכור לעד כי הם חלק ממי שאני.

היום, לא הייתי מגדירה את עצמי כגימרית אבל אני בהחלט מעריצה משחקים איכותיים, וכבוגרת מסלול לעיצוב ופיתוח משחקים אני יודעת לזהות ולהעריך משחקים איכותיים.

כמו כן, אני אמא לאור בן ה- 4 שנהנה לשחק במשחקים שבבלוג ולהצטלם לאמא לבלוג.

אתם מוזמנים להצטרף אלי לבלוג משחקי. בטוח יהיה כיף!


מה עוד אני עושה


side_borderפרסום בבלוגside_border

side_borderכתיבת תוכןside_border

side_borderמשחקתside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק