בלוג עיצוב פנים של מעצבת הפנים נגה נחמיאס לחובבי עיצוב ולייף סטייל
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג יצירה ו DIY > נגה נחמיאס

head_image

תחום

עיצוב פנים

ממתי?

2019

כניסה

לבלוג

על הבלוג

My Own Touch  הוא בלוג שעוסק בעיצוב, השראה ודרך מיוחדת ולא שגרתית להסתכל על העולם בו אנו חיים, לעצור רגע ולהתבונן בדברים באמת.
ביחד נגלה מקומות חדשים, שווקים מעניינים, נתנסה בסדנאות שונות, כמובן שגם DIY הוא חלק מהעניין (הראש שלי תמיד עובד שעות נוספות, תמיד יש משהו שונה ומיוחד שאפשר לעשות!)

ואפילו אתן לכם הצצה מיוחדת ומורחבת לעבודה שלי!

עוד תוכלו למצוא באתר את הפרוייקטים נבחרים שלי ואת מגוון מסלולי העיצוב שאני מציעה כדי שתוכלו לבחור את מה שמתאים עבורכם בדיוק.

Author

הי, אני נגה ואני מעצבת פנים.

אני מאמינה שכל בית הוא מיוחד ואין דומה לו, הוא צריך לשקף את מי שגר בו, את ההרגלים, האהבות והאופי של כל אחד מבני הבית. כל בית וכל משפחה הוא סיפור חדש עבורי ואני לומדת להכיר את בני הבית ומתאימה את העיצוב בדיוק למידותיהם.

אני מאמינה שהבית נועד לשרת אותנו ושצריך להיות לנו נוח להתנהל בו וכיף לחיות בו ולכן נותנת דגש רב לפונקציונאליות לצד העיצוב המוקפד. גם לרהיטים שאני פוגשת בבתים השונים אותם אני מעצבת יש סיפור משלהם ואני לא ממהרת להיפרד מרהיטים שכאלה ולהחליפם בחדש, לפעמים ריפוד מחדש או רסטורציה (שחזור נאמן למקור)  מפיחים חיים חדשים ברהיט עתיק ויפה. כל זאת במטרה אחת, שהבית שלכם יהיה הכי מתאים עבורכם.

המומחיות שלי היא עיצוב למשפחות, מתוך ההבנה שבית עם ילדים חייב להיות פונקציונאלי ולהכיל פתרונות ייחודיים, כאלה שהם קצת מחוץ למסגרת, כדי שהחיים יהיו גם נוחים וגם מעוצבים עבור ההורים והילדים.


מה עוד אני עושה


side_borderעיצוב פניםside_border

side_borderהום סטיילינגside_border

side_borderיום קניותside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק