בלוג טיולים חולמת טיולים של נעה כרמון תכנון טיולים ומסעות
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > נעה כרמון

head_image

חולמת טיולים

תחום

טיולים

ממתי?

2020

כניסה

לבלוג

על הבלוג

מרגע שפתחתי את העסק שלי ליעוץ ותכנון טיולים בהתאמה אישית, ידעתי שאפתח גם בלוג טיולים.
אבל מציאות לחוד ותכניות לחוד.
לקח זמן (כמעט שנתיים ) עד שהרעיון הבשיל לבלוג שנולד בשעה טובה בתחילת השנה האזרחית.

מטרת הבלוג היא לאסוף זכרונות ממקומות בהם טיילתי. לתעד ולצלם, לכתוב ולשתף במסעותיי בעולם. לתת השראה לאוהבי טיולים, תרבויות, קולינריה, טבע, היסטוריה ועוד.

בנוסף לזכרונות וחוויות מטיולים, אני שואפת לכתוב מאמרים ומדריכים בנושאים הקשורים לתכנון טיולים, טיולים עם ילדים ומתבגרים, הרחבה על מקומות מעניינים וטיפים לטיול מוצלח.

אני מאוד אוהבת לצלם ולתעד, ולכן בפוסטים שלי המון תמונות המלוות את סיפורי הטיול והחוויות שצברתי בטיולים בטבע עוצר נשימה אם זה  באוסטריה, סלובקיה, סלובניה וקרואטיה, איטליה, רומניה או בחופשות אורבניות בפריז, פראג, ברלין, מדריד, בודפשט, ברצלונה, רומא ועוד היד נטויה.

אני מקווה שהקוראים יהנו מקריאה על מקומות מעניינים וישאבו השראה לחלומות על טיולים עתידיים.

Author

לפני כמעט שלוש שנים, כבשתי את רחובות פריז יחד עם ביתי הבכורה והמהממת בטיול ששילב שתי חגיגות: בת מצווש וחגיגות ה40 שלי. תוך כדי טיול נבט לו בליבי חלום: לצאת לדרך מקצועית חדשה כיועצת ומתכננת טיולים בהתאמה אישית.

החלטתי להפוך את האהבה שלי לתכנון טיולים למקצוע של ממש. אני מלווה מטיילים מרחוק, לעיתים עוד משלב בחירת היעד לטיול. בונה עבורם בתפירה אישית תכנית טיול מפורטת המתאימה להם בדיוק: לצרכים ולהעדפות שלהם, לקצב ולתקציב שלהם, ומלווה אותם מרחוק גם בזמן הטיול ואחריו.

במקביל אני מתחזקת את הבלוג החדש שלי, ואת עמוד הפייסבוק העסקי, בהם אני מתעדת את הטיולים שלי באירופה, ממליצה על מקומות מיוחדים, נותנת טיפים לטיול מוצלח, ומנסה להביא נושאים הקרובים לליבי, ויכולים לתרום גם למי שמעוניין לתכנן בעצמו את טיוליו.

חוץ מזה, אני גם אמא לשלושה ילדים מדהימים (שתי בנות ובן) ונשואה באושר. אני גרה בקיבוץ, ואוהבת מאוד לטייל, לצלם, להכיר מקומות חדשים , אנשים ותרבויות אחרות, ערוך תחקיר יסודי לקראת כל טיול, להכין מפות גוגל, ולחלום על היעד הבא.


מה עוד אני עושה


side_borderתכנון טיולים פרסונליתside_border

side_borderתוכן מסחריside_border

side_borderכתיבת תוכןside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק