רז ביר בלוג טיולים בעולם, המלצות על מסלולים מיוחדים ועל יעדים לקבוצות ולבודדים
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > רז ביר

head_image

רז למטיילים

תחום

טיולים

ממתי?

2016

כניסה

לבלוג

על הבלוג

אני אוהב מאוד לראות את העולם ופשוט לטייל, לחוות תרבויות ולהכיר אנשים מכל הצבעים והגוונים, בין אם אני עם המשפחה, חברים או לבדי. הייתי במזרח הרחוק, באמריקה, בדרום אפריקה, אירופה ואיפה עוד לא – ולעולם לא ארצה להפסיק, העולם מתחדש כל הזמן ומסקרן אותי כמו "הספרייה הקוסמית".

ההשראה שקיבלתי בעת טיול של חודש עם זוג חברים יקרים לליבי (יוני כץ ואשתו) ביפן היא לפתוח אתר שיחשוף מידע חשוב על יפן למטיילים (האתר יפן טורי – Japan-Torii כיום) ומיד לאחר מכן לפתוח אתר רז למטיילים שיכיל את כל מדינות העולם.

אם יש סודות, אחשוף באתר כדי שמטיילים יבנו את הטיול המושלם הבא שלהם, מקסימום אני אבנה עבורם – זו האהבה שלי, לעזור לאנשים ולהוציא את המיטב עבורם. כתוצאה מכך, הקמתי בשילוב האתר גם כן עשרות קבוצות למטיילים, לכל מדינה יש קבוצה בפני עצמה כדי שמטיילים יוכלו לשאול שאלות ולהתייעץ עם המומחים שבינינו, או אפילו לגרום לנו לקנא בהם כשהם מעלים תמונות וסרטונים של חוויותיהם.

Author

אני רז ביר, בן 34, חירש, בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול.

נולדתי בבת ים וגדלתי באבן יהודה למשפחה שומעת, עם אחות חירשת. גדלתי בסביבה שומעת במרבית חיי, אך גם נהנתי והכרתי דרך עמותת "שמע", ארגון שמסייע לכבדי שמיעה, חירשים ועיוורים, את חבריי שאני שומר עמם קשר עד היום.
הלכתי לגן רגיל, לבתי ספר יסודי, חטיבת ביניים ותיכון רגילים וכמובן, גם כן למכללת תל חי.

התמודדתי עם הקושי בתקשורת עם אנשים כל ימי חיי אך אני מצליח בזכות הגישה שאני רוצה להצליח. תמיד היה לי רצון להצליח לדבר טוב יותר, להבין יותר, להסתקרן יותר, לשמוע יותר. ולא רק זה, זה גם תרם לי להבין בעצמי כי אולי אני חירש, אך אני כן "שומע" תדרים ומקבל מסרים מאנרגיות - רוחני.

מאז ומתמיד הייתי "המטייל המתמיד", אוהב וסופר מומחה בתיירות ותעופה, אוהב לטייל בעולם וראיתי בזה כמשהו טבעי הנובע מתוכי.

גרתי בבנגקוק, עיר בירת תאילנד, 3 שנים. התאהבתי בבן זוגי לשעבר שהוא מקומי, שהכיר לי תרבות מדהימה.

מעניין מה היעד הבא שלי…?


מה עוד אני עושה


side_borderליווי אישיside_border

side_borderSEO וקידום בגוגלside_border

side_borderליווי רוחני ותקשורside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק