אה! השראה מעשית בלוג אימון עסקי של שלומית לפיד
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אימון > שלומית לפיד

head_image

אה! השראה מעשית

תחום

עסקי

ממתי?

2012

כניסה

לבלוג

על הבלוג

אה! השראה מעשית הוא בלוג אימון עסקי להתפתחות אישית-רווחית.
הבלוג מספק השראה וכלים אימוניים פרקטיים לכל מי שרוצה לשדרג את ההתנהלות העסקית שלה, ליהנות מעבודתה וכמובן – להרוויח יותר.

בבלוג אני עוסקת בנושאים שמעסיקים כל עצמאית – הרגלי עבודה והתנהלות עסקית, פיתוח עסקי והתפתחות אישית וכמובן – כסף, תמחור וכל התסבוכת הרגשית הנלווית לכך.
ואל תדאגו, לקרוא על זה הרבה פחות כואב מלעבור את זה
למעשה, יש בבלוג שלי קטגוריה שלמה המוקדשת לנושא ה- Money Issues, ולא מעט בעלות עסקים ששינו את התפיסות שלהן בעניין בעקבות הפוסטים המוקדשים לכך.

אני מאמינה גדולה בכוחו של עסק עצמאי, כן אפילו העסק שלך, להוות מנוף להתפתחות אישית משמעותית. אפילו לטרנספורמציה והעצמה גם מחוץ לעבודה.

הסיפורים והדוגמאות בבלוג מבוססים כולם על ניסיון אמיתי.

חלקם של לקוחות מהקליניקה, וחלקם נלמדו בדם, יזע ודמעות מנסיוני האישי לאורך 12 השנים שלי כעצמאית, פרילנסרית ובעלת עסקים בתחומים שונים.
בכל פעם שאני נתקלת בעוד אירוע שכדאי ללמוד ממנו, לתקן ולצמוח, אני שמחה שלפחות בזכות הבלוג יהיו עוד שירוויחו.
אני לא מבטיחה שהקריאה בבלוג תחסוך לכן את כל הטעויות האפשריות ותתווה עבורכן את הנוסחה להצלחה ודאית (אגב, אני לא מאמינה שיש כזו – נוסחה להצלחה ודאית).
אבל אני כן מבטיחה שתקבלו טונות של ערך, שהקריאה תהיה מעניינת ומהנה ויש סיכוי טוב שאפילו תחייכו פה ושם.

Author

הי, אני שלומית לפיד, מאמנת ונל"פיסטית עסקית כבר למעלה מ-10 שנים.

3 דברים שכדאי לדעת עלי:

כתיבה –  מאז ומעולם כתבתי. התואר הראשון שלי הוא בתסריטאות ולאחר מכן למדתי קופירייטינג. תחילת דרכי כעצמאית היתה ככותבת תוכן לאתרים. עד היום הכתיבה משמשת לי כתחביב, ככלי שיווקי וגם כפסיכולוגית מצויינת, כפי שאתם מוזמנים לקרוא בבלוג.

שיווק – שיווק בעיני הוא הכישור החברתי החשוב ביותר לאדם. עוד לפני שאנו משווקים מוצרים ושירותים, אנו משווקים עמדות, רעיונות וכמובן את עצמנו. למזלי, תמיד אהבתי שיווק. יש לי MBA בשיווק ובמשך 20 שנים טיפחתי קריירה בתחום, בארגונים מהגדולים והמובילים במשק.

התפתחות אישית – למדתי אימון ולאחריוNLP   מתוך צורך עסקי. חיפשתי כלים שישדרגו את עבודתי ומצאתי שינוי אישי עמוק ובעקבותיו שינוי מקצועי. גיליתי כלי אפקטיבי, שאפשר לי להבין מדוע אני פועלת כפי שאני פועלת (וגם – מדוע אני לא פועלת) ולייצר שינויים שעד אז לא חשבתי שאפשריים עבורי.

אני רואה באימון לא רק תהליך להשגת מטרות, אלא גם להרחבת הפרספקטיבה. לחקור  את גבולות ה"אפשרי" שלנו ולגלות אופציות חדשות, בתוך מרחב בטוח לתרגול.
אימון טוב, בעיני, נבנה על היכולות והאיכויות הקיימות שלנו ומשתמש בהן כמצפן. מחפש להרחיב את אזור הנוחות באופן אורגני, כך שנרגיש רצון טבעי להתנסות ולחוש קצת אי-נוחות, במטרה לצמוח.


מה עוד אני עושה


side_borderפגישות פיתוח עסקיside_border

side_border ליווי להתפתחות רווחיתside_border

side_borderתהליך בהירות דיגיטליside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק