בלוג טיולים למקומות מיוחדים: ערן ברימן The Laughing Traveller
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > ערן ברימן

head_image

The Laughing Traveller

תחום

טיולים

ממתי?

2015

כניסה

לבלוג

על הבלוג

האמת שאת הבלוג התחלתי די במקרה. אף פעם לא הייתי טוב מדי בכתיבה והבעה. בהתחלה כתבתי חוויות מהטיול לכמה חברים, קיבלתי פידבקים טובים והמשכתי הלאה. אני חובב טבע, לרב מטייל לבד וכבר בהתחלה היעדים שלי היו פחות שגרתיים. מה שאומר שאחת המטרות של הבלוג היא לתת השראה ולהעביר את חוויית הטיול לאלה שכנראה לא יגיעו למקומות האלה.

מה שקרה עם השנים, גם כהתפתחות אישית שלי וגם כתרומה של הבלוג, הוא שהיעדים והטיולים נהיו אפילו יותר מיוחדים. מקומות כמו איי פארו, או טיול חורף בצפון נורבגיה ברכב או מסע לצפון קנדה לצפייה בדובי קוטב. כל אלה הם רק חלק מהטיולים שעשיתי בשנים האחרונות.

ועוד דבר – אני נוטה להגיע למקומות קרים. הצבע הירוק של מקומות רווי מים או הצבע הלבן של שלג טרי ממש עושים לי את זה. ערים לעומת זאת? נוטות לעייף אותי. אז זה לא שאני מטייל בהן, אבל נוטה לכתוב עליהן הרבה פחות.

מפעם לפעם הפוסט מכיל גם פוסטים שהם לא על טיול כזה או אחר אלא יותר מחשבות נודדות, נושאים שקשורים לטיולים בצורה כזאת או אחרת. כך למשל תוכלו למצוא פוסט על גזעי כלבים שנקראים על שמות מקומות בעולם או פוסט על ההיסטוריה של התיירות.

אז כן, מראש הבלוג פונה לקהל יחסית מצומצם אבל הכתיבה משולבת בהרבה תמונות, צלילים, סרטונים והומור שמאפשרים לחוות את הטיול בצורה קרובה למה שאני חוויתי בזמן אמת.

Author

היי, אני ערן, חובב טבע מת"א.

את עולם הטיולים שלי התחלתי, כמו לא מעט ישראלים, בטיול אחרי הצבא. זה היה טיול למזרח ושם מאוד אהבתי את נפאל. בשנים הסטודנטיאליות שלי עשיתי עוד טיול לטרק בצפון איטליה אבל הטיול שהיה המקפצה הוא הטיול לדרום אמריקה בסוף התואר. 4 חודשים של טבע הארד קור, טרקים בהרים גבוהים, נסיעות ארוכות באוטובוסים, קרחונים ועוד. טיול שהתחיל לבד / עם שותף שהכרתי בלמטייל והמשיך בעוד אינסוף חוויות.

אחרי הלימודים התחילו מה שנקרא החיים עצמם. עבודה במשרה מלאה. לכן לא עוד טיולים של כמה חודשים אלא ניסיון לשלב טיול או שניים בשנה, לרב על תקופות החגים, כדי לנצל את החופשים. אני לא מחפש לסמן וי על כמות מדינות או משהו דומה ואפשר לראות את זה בקלות על סמך מספר הפעמים שכבר ביקרתי בקנדה.

אולי זה יפתיע אותכם שבתור בלוגר טיולים אני חסר חוש כיוון לחלוטין. זהו, אמרתי את זה. אז גם הטכנולוגיה עמדה לצידי ומאז שיש לנו סמראטפונים ואמצעי ניווט בהישג יד החששות בפן הזה הלכו ונעלמו.


מה עוד אני עושה


side_borderסיקור מקומות מיוחדיםside_border

side_borderהרצאות טיוליםside_border

side_borderנהנה לכתוב ולטיילside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק