מה זה תוכנית שותפים - יונית צוק
מה זה תוכנית שותפים

מה זה תוכנית שותפים

סדרת פוסטים שבה אני מפרטת אודות תוכנית שותפים, מה זה ואיך משתתפים בה, ובעיקר למי זה מתאים ומה מרוויחים ממנה. הפוסט הראשון הינו פוסט שבו אני מסבירה מהי תכנית שותפים ואיך בלוגריות אופנה יכולה להצטרף לתכנית השותפים של רוני קנטור. הפוסט השני בנושא הינו פוסט אורחת של מיי גרף ובו היא מלמדת את הקוראים איך אפשר להנות מתכנית שותפים בבלוג שלה. בפוסט השלישי בסדרה אני מארחת את עמיאל, מנהל השיווק של אתר זיפי שמסביר איך בלוגרית יכולה לפתוח תכנית שותפים באתר ישראלי שמתרגם את תהליך הרכישה מהאתרים הגדולים בעולם (איביי, אמזון, אליאקספרס) לקהל הישראלי. בפוסט הרביעי אני מסבירה איך אפשר להכנס בתור שותפים בתכנית שותפים של אמזון.

סמינר כתיבה מחכה לך

12/2/2020 – בניית אתר/בלוג בחמש שעות – סדנה מעשית ממנה יוצאים עם בלוג או אתר באוויר במערכת נהדרת בשם SITE123, סדנה מומלצת בחום, פרטים נוספים פה

19-20/3/2020 חמישישי של כתיבה – אל תחכו לרגע שבו יהיה לכם השראה, בואו לקבל המון השראה לכתוב ולכתוב ולכתוב.  חמישי שישי מפנקים עם אווירה של כיף, ים, אוכל מפנק, ומקום שמאפשר לך להגיע עם המחשב ולעבוד עליו. רק 10 חדרי דהלקס זוגיים פנויים. כל הפרטים פה. 

תגובות נוספות

יונית צוק