חממת הבלוגים - המקום בו בלוגים צומחים - שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק
חממת הבלוגים - המקום לצמוח עם הבלוג שלכם

איזה כיף שאתם מתעניינים בחממת הבלוגים.

בשנים האחרונות אני גאה על  צמיחה של הבלוגוספירה וחשבתי רבות איך אפשר להמשך ולהביא את הדבר הבא בתחום. אז, בניתי את החממה לבלוגינג – ההאבבלוגיגנ בכפר סבא, והבנתי שהבלוגוספירה אינה זקוקה רק לבית פיזי, אלא, ובעיקר לבית דיגיטלי שיציג את היכולות שלה, את הקשרים, את העוצמה ואת ההשפעה.

ובדיוק בשביל זה בניתי את חממת הבלוגים באתר שלי, הבלוגריסטית.

המטרה היא לייצר נראות משמעותית של יוצרי תוכן בפלטפורמת הבלוגים.

איך עושים זאת? על ידי 3 פעולות שיתאפשרו בזכות החממה:

חיבוק של בלוגים חדשים – הקהילה של הבלוגים היא כל כך ענפה, בלוגים לומדים, מתפתחים ונוצרים קשרים של תוכן, של חברויות ושל הזדמנויות עסקיות נוספות. וזה מדהים. כשבלוג חדש עולה לאוויר, הוא נדרש להצטרף לקהילה, בין אם זה באמצעות שיתופי פעולה של תוכן או שיתופי פעולה של תחומי עניין. כך או כך, לחפש בלוגים בתחומים משיקים זאת עבודה לא קלה, ובדיוק בשביל זה יצרתי את החממה. בשביל שנוכל לחבק, להכיל ולהכניס בלוגים חדשים לתוך קהילת הבלוגים המפרגנת שכבר קיימת. הרי אתם זוכרים את ההתחלה שלכם, נכון? איזה מזל שהייתם חלק מקהילה בזכות סדנה או קורס או פרלמנט? זה הזמן לחבק את הבלוגים הצעירים ולתת להם נקודת התחלה גבוהה.

שיתופי פעולה מסחריים – בתקופה הזאת הפן המסחרי עולה ומתגבר, המותגים מבינים את הכוח של הבלוגים, וכדאי לעלות על הרכבת כי עולם השיווק והפרסום משתנה ממש עכשיו על ידי קריאה לשיתופי פעולה ופרסום בבלוגים, לתכניות שותפים ולהזדמנויות שונות נוספות שמתהוות בתקופה המרגשת הזאת.
בנוסף, באוף ליין, אני מקדמת ויוצרת הרבה שיתופי פעולה בין מנהלי שיווק ועסקים שפונים אלי ובלוגים שעברו הסמכה שלי, או שיהיה בחממת הבלוגים הנוכחית.

יצירת תתי קהילות בנושאי נישה של בלוגים – החלוקה של החממה לצמיחת בלוגים, אינה מקרית. חילקתי את הבלוגים על פי נושאי הבלוגים. כמו שהקהילה של הבלוגים שעברו הסמכה של הבלוגריסטית היא קהילה מפרגנת ומרימה, כך גם תתי קהילות של מנהלי קהילות בנושאי נישה, יכולים לפתח קהילות משנה איכותיות, משפיעות דעת קהל ומשמעותיות לחבריה ולקהל הקוראים ולמותגים. לפעמים לראש קהילת הנושא קשה למצוא או להכיר את חבריו המקבילים לקהילה, ולכן החממה לבלוגים היא המקום הנכון להכיר, לייצר את הקשרים ולהתחיל לפתח תתי קהילות נישתיות.

חממת בלוגים >> קהילת בלוגים >> עמוד בלוג >> מדיה קיט

החממה בנויה מחלוקת הבלוגים על פי קטגוריות נושא, על מנת שיהיה קל למצוא את הבלוג המתאים ולשייך את הבלוג לקהילת הנישה שלו.

לכל בלוג קיים העמוד האישי שלו ובו מאפייני הבלוג, לינקים לפוסטים מעולים, אודות הבלוג.

מעבר לכך, בחלקו השני של העמוד האישי קיימים פרטים אודות כותבי הבלוג, לינקים לרשתות חברתיות ויצירת קשר, אודות כותב הבלוג והזדמנויות עסקיות נוספות שיש לכותב הבלוג להציע.

סוכני מותגים או עסקים? זה גם המקום עבורכם

במידה ואתם סוכנים של מותגים ועסקים ומעוניינים בחשיפה של המוצרים והשירותים שלכם ברחבי הרשת, הגעתם למקום הנכון. תוכלו ליצור קשר עם הבלוגים שבמאגר בשתי צורות:
1. כל בלוג מסווג על פי קטגוריה, חישבו איזה קטגוריה מתאימה לעסק ולמותג שלכם, וחפשו את הבלוג שמדבר אליכם. אפשר ליצור קשר עם הבלוגים באופן ישיר.

2. צריכים עזרה? אשמח לשוחח ולהמליץ על הבלוגים החזקים והמתאימים ביותר בתחום שלכם, על מנת שתוכלו ליצור קשר עם הבלוגים שייצרו לכם את הטראפיק שמתאים למטרת הקמפיין.  כמו כן אפשר ליצור איתי קשר לטובת יצירת אסטרטגית תוכן מקורית ומעניינת שתביא לידים, חשיפה ומכירות.

יש לכם בלוג? רוצים להצטרף לחגיגה?

בשמחה!!

רגע, רגע, מה נותן לי להצטרף לחממת הבלוגים?

אני מאוד מאמינה בקהילות, בשייכות, בהדדיות ובעזרה אחד לשניה. בשביל זה בניתי את חממת הבלוגים. על מנת שנוכל להראות נוכחות ברשת, על מנת שתוכלו ליהנות מנוכחות מקצועית בסגנון של מדיה קיט שנוצר עבורכם, על מנת שאוכל לעזור בשיתופי פעולה ובקשרים ובפניות שפונים אלי.

בהמשך, תהיינה הטבות נוספות ומפגשי תוכן ייעודיים לבלוגים שבחממה.

כשהבלוג שלכם יהיה בחממת הבלוגים בבלוגריסטית תהנו ממספר יתרונות:

חילופי לינקים שמעודד את גוגל לקדם את הבלוג שלכם באופן אורגני

העלאת המודעות לבלוג שלכם לקוראי הבלוגריסטית

חשיפה למותגים ועסקים שמעוניינים בשיתופי פעולה מסחריים עם בלוגים ומשפיעני רשת

הזדמנויות עסקיות שנוצרות בקהילה ומחוץ לה

הגדלת התפוצה לבלוג שלכם על ידי החשיפה במאגר

יותר לקוחות, יותר SEO, יותר הצלחות

הזדמנויות לשיתופי פעולה מסחריים

איך מצטרפים לחממת הבלוגים?

הקמת העמוד והתכנים תתבצע על ידי הבלוגריסטית שלחו אלי מייל yonit@blogeristit.com עם לינק לבלוג שלכם, ולאחר מכון אשלח אליכם קובץ ליצירת התכנים הרלוונטים בעמוד האישי שלכם, כולל מלל, תמונות ולינקים לפוסטים הרלוונטים בבלוג וברשתות החברתיות.

העמוד האישי כולל גם  תוכן אודות יצירת הזדמנויות עסקיות נוספות, על ידי פירוט פעילויות נוספות שיש לכם להציע, מעבר לבלוג, כמו: כתיבת תוכן, הרצאות בארגונים, ספר מקצועי, סדנאות וקורסים, ייעוץ אישי, ניהול עמודי פייסבוק, תוכן שיווקי ועוד.

בואו לצמוח בחממת הבלוגים של הבלוגריסטית