בלוג טיולים על הדרך של ריבה ארז
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > ריבה ארז

head_image

על הדרך

תחום

טיולים

ממתי?

2020

כניסה

לבלוג

על הבלוג

את "על הדרך", בלוג הטיולים שלי, חלמתי שנים ארוכות, אבל אף פעם לא העזתי לקפוץ למים ולפתוח אותו.

בתקופת הקורונה, השילוב של זמן פנוי עם געגועים עזים למסעות ומרחבים, נתנו לי את הדחיפה שהייתי זקוקה לה, וכך נולד לו ה"בייבי" שלי.

הבלוג הוא פינה קטנה שהיא כולה שלי: בלוג שהקמתי, עיצבתי, צילמתי וכתבתי את עצמי לתוכו. הסגנון שלו משקף מאד את האופן שבו אני מטיילת : פשוט וצנוע. בלי לחשוש מלדבר על הקשיים והדברים המבאסים, לצד רגעי אושר וכיף.

מסעדות מפוארות ומלונות יוקרה פשוט לא עושים לי את זה.

הבלוג שלי מוקדש לאנשים שמעריכים את ההנאות הקטנות של החיים, שאוהבים להכיר את העולם דרך הרגליים, להתחבר לאנשים ולאכול בשווקים ובדוכנים.

תמצאו בו סיפורי טיולים בחו"ל עם ילדים, עם מתבגרים, בזוג ואפילו לבד. יחד עם הרבה המלצות על טיולים בארץ ובעיקר בעיר שבה נולדתי ובה אני חיה- ירושלים.

יש כאלה שאוהבים מחשבים, אחרים אוהבים מיספרים ואילו אני תמיד התעניינתי באנשים. לכן הכי משמח אותי לקרוא תגובות, תובנות ומחשבות של אחרים בבלוג.

Author

אני ריבה, נשואה לדנדי ואמא לעומרי עידו ועודד.

את האהבה העזה שיש לי טיולים, קיבלתי ללא ספק מהורי. כבר כילדה בת חמש הם לקחו אותי איתם ל"רוד טריפ" של חמישה חודשים בכבישים ארצות הברית. את ילדותי ליוו חוויות פשוטות ומיוחדות: קול הגשם שמתדפק על יריעות האוהל, זרימת המים על כפות רגלים קטנות ויחפות וריח האדמה הרטובה.

כנערה, הצטרפתי לחוג סיירות וחרשתי את הארץ לאורכה ולרוחבה. וכבוגרת טיילתי בכל פינה בגלובוס: מדרום אמריקה ועד תאילנד, מפריס ועד בייג'ין. בין השאר גרתי תקופות ממושכות בארה"ב וביפן.

עם כל המסעות והטיולים בעולם, הכי אני אוהבת לטייל בעיר שבה נולדתי וגדלתי בירושלים. אני בת למשפחה שחיה כבר מעל עשרה דורות בעיר המיוחדת הזאת ואוהבת להסתובב ולמצוא בה בכל פעם פינות חמד לא מוכרות.

במקצועי אני פסיכותרפיסטית ומתפרנסת מטיפול. למרות השוני הרב בין התחומים, אני אומרת תמיד שטיפול הוא כמו מסע, רק במרחב אחר.

הבלוג שלי מוקדש לכל המסעות- אלו שבפנים ואלה שבחוץ.

מזמינה אתכם להצטרף אלי על הדרך.


מה עוד אני עושה


side_borderפסיכותרפיהside_border

side_borderבלוגרית טיוליםside_border

side_borderתיירת בסטייט אוף מיינדside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק