בלוג טיולים באמסטרדם ענבל טור שלום
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > ענבל טור-שלום

head_image

תחום

טיולים

ממתי?

2016

כניסה

לבלוג

על הבלוג

הבלוג שלי נולד מתוך הצורך לתת מענה לתיירים לשאלות על הדברים המעשיים הקשורים לתכנון חופשה באמסטרדם. אין בעיה למצוא ברשת המלצות לאטרקציות לתיירים אבל מידע על איך לתכנן נכון ובאופן הגיוני טיול באמסטרדם, מידע פנימי של מקומית או אפילו איך להתלבש נכון במהלך חופשה חורפית, על זה יותר קשה למצוא מידע מסודר, ברור, מפורט ומעשי שהתייר יכול לקרוא ובאמצעים פשוטים ליישם.  

רוב הפוסטים בבלוג שלי הם מעשיים ומתאימים לכל תייר המעוניין לקבל מידע שיעזור לו לתכנן את החופשה כמו גם מידע על התנהלות באופן כללי במהלך החופשה בהולנד. מכיוון שאני צלמת, אני כותבת פוסטים גם על צילום באמסטרדם וגם פוסטים המלמדים צילום באופן כללי. עם התפתחות הבלוג ובקשות מהקהל כתבתי פוסטים עם המלצות לאטרקציות ובתי מלון, הסברים על קניות בסופר כולל רשימת קניות לתייר המבקר בהולנד וגם על ספרי קריאה שעלילתם מתרחשת בהולנד, כהכנה ורקע להיסטוריה והתרבות בהולנד, ופוסטים בנושאים נוספים ומגוונים הקשורים לנושא.

לפני כחודשיים נאלצתי לעבור לפלטפורמה אחרת ועד כה עדכנתי והעלתי חמישה פוסטים ישנים אל הפלטפורמה החדשה. לאט לאט אעדכן ואעלה את כל הפוסטים של הבלוג לפלטפורמה זו ובמקביל אכתוב פוסטים חדשים שגם הם יעלו לבלוג. 

בבלוג אני אוהבת לתת מידע מעשי שיכל לעשות לתיירים את החיים יותר קלים גם בעת התכנון וגם בזמן הטיול עצמו ביחד עם מידע נוסף שנותן עומק ומדייק את המכלול.

אם אתם חובבי הולנד או מתכננים חופשה בהולנד, אל תשכחו לעבור גם על עמוד הפייסבוק שלי "אמסטרדם החוויה האמיתית עם צלמת מקומית" שם תמצאו מידע שוטף על אירועים עדכניים בהולנד ובעיקר באמסטרדם, כולל סיפורים והמלצות ושלל תמונות.

מוזמנים להתחבר ולתקשר איתי דרך הבלוג, באמצעות המדיה החברתית וכמובן כאן באמסטרדם.

Author

בגלגול הקודם ניהלתי לקוחות ותקציבים בחברת איי. טי. גדולה עד שהחלטתי לזנוח את סיר הבשר לטובת הטיולים והמצלמה.

בשנת 2010, בעקבות האהבה, או כמו שאומרים בהולנדית - פוֹר דֶה ליפדֶה, התגלגלתי לגור באמסטרדם לא רחוק מהוונדלפארק.

נעים להכיר, אני ענבל טור-שלום, צלמת, מלמדת סדנאות צילום, מדריכת טיולים, יוצרת תוכן, יוצרת סיורים ותוכניות טיולים ומרצה בזום. דבר נולד מדבר מתוך זיהוי צורך שוק וההתפתחות העסקית.

מיום שאני מכירה את עצמי יצרתי ועסקתי באומנות, אני מתמחה בצילום אדריכלי, צילום אנשים, צילום טיול, אני גרגרנית, והנושאים החברתיים קרובים לליבי. חשוב לי להעביר מידע עדכני, רחב ונכון, ולכן ממשיכה להעמיק ולהעשיר את הידע שלי, דרך הכתובים, דרך התעדכנות שוטפת בנעשה ובאמצעות הקשרים האישיים עם המקומיים. 

בנוסף לכתיבת הבלוג שלי, אני מתארחת בבלוגים של אחרים, כותבת למדיה החברתית ולעיתונות המקוונת לדוגמה ב"הארץ" בנושאים הקשורים לטיולים, אמנות, תרבות, קולינריה, ארכיטקטורה ועוד בעיקר באמסטרדם, פעמים רבות גם בהולנד ומידי פעם בבֶּנֶלוּקְס. 

אני נותנת חוויה אותנטית, מעשירה, מתובלת בהומור דק, גם על הרבדים שאינם גלויים לעין

כותבת, מדריכה ומרצה בעברית ובאנגלית.


מה עוד אני עושה


side_borderמדריכת טיולים בהולנדside_border

side_borderסדנאות צילוםside_border

side_borderמרצהside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק