בלוג אימוני של אנה באומל רוסו, מאמנת אישית למנהלים ולנשים
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אימון > אנה באומוול-רוסו

head_image

ועכשיו תורך!

תחום

אימון

ממתי?

2014

כניסה

לבלוג

על הבלוג

עכשיו תורך! הבלוג של אנה

גם את הגעת למסקנות שעכשיו תורך?! שמספיק לוותר לעצמך ועל עצמך?! שאת מפריעה לעצמך להצליח?!

אם כן וגם אם לא ממש, אני מזמינה אותך להציץ בבלוג שלי כדי לקבל טיפים, עצות, תובנות, חומר למחשבה וכלים פשוטים ומועילים ליישום בחייך מתחום האימון האישי לחיים ולקריירה.

תמצאי בבבלוג פוסטים בנושאים מגוונים הקשורים ל:

·       שחרור מצורת חשיבה וכבלים פנימיים שחוסמים אותך מלבטא את עצמך ומפריעים לך להצליח

·       דיבור פנימי מצמיח ומחזק שלך עם עצמך

·       איזון בין המשאבים המוקצים לחיים האישיים ולקריירה וניהול עצמי בזמן

·       קבלת החלטות

·       איך להתראיין ולנהל משא ומתן על שכר והתמודדויות בעולם העבודה.

·       אירועים מכוננים והזדמנויות המהווים צומת וסיכוי לנקודת מפנה ושינוי והפיכתם למציאות קיימת שעובדת בשבילך ועבור סובבייך

הפוסטים בבלוג מקורם לא בכתיבה מדעית מבוססת מחקר ונתונים אלא בשיתוף בנסיון חיי ונסיוני כמאמנת. כתיבה שבאה מהשטח ופונה אל השטח, אל החיים; מתוך אמונה שיש מי שרוצה בכך ויכולה להיתרם. הבלוג מאפשר לי להציג את עצמי כמאמנת. זו גם הזדמנות עבורך להכיר אותי, להתרשם וליצור איתי קשר, אם תרצי, בדרך שמתאימה לך.

Author

המתאמנות והמתאמנים שלי אומרים שאחרי פגישה אתי המצב נראה בהיר ופשוט יותר ואפשרי; ושהשינויים בחשיבה ובמציאות שקורים בעקבות אימון איתי עמוקים מאוד, מחלחלים למעגלי חיים נוספים ומחזיקים לאורך זמן.

נעים מאוד, שמי אנה ואני לשירותך עם מעל 12 שנות נסיון באימון(Coaching) , כשכירה וכעצמאית, של נשים וגברים אשר שיפרו את איכות חייהם, השיגו את מטרותיהם, העזו והתקדמו. אני מאמנת מוסמכת מטעם לשכת המאמנים עם נסיון עבודה רב באימון, פיתוח ארגוני, השמה וניהול משאבי אנוש בתחום ההייטק בארץ וגם בארה"ב וכן באקדמיה. יש לי  תואר ראשון (B.A) בפסיכולוגיה וייעוץ ותואר שני (M.Sc)  בניהול עם התמחות בהתנהגות ארגונית, מטעם אוניברסיטת ת"א; ואני כל הזמן קוראת, לומדת ומתפתחת.

אחרי מסלול חיים של לימודים אקדמאים, חתונה, רילוקיישן לבוסטון-ארה"ב, עבודה, שני ילדים וחזרה לארץ הבנתי גם אני שעכשיו תורי להיות במרכז חיי ושעלי לשים את עצמי בראש התור – ראשונה בתור של עצמי;  תמיד בשיקול דעת, תוך התחשבות באחרים ומתוך אהבה ומסירות לאחרים; אך תמיד עם התזכורת שעכשיו גם תורי לדאוג לעצמי, להסיר את הכבלים הפנימיים, לשים גבול במקום שמשרת אותי ולבטא את עצמי בפשטות וביעילות בחיים האישיים ובעבודה.

מאז אני כותבת בלוג וגם כמובן מלווה, מיייעצת ומאמנת נשים וגברים לשיפור איכות חייהם ולהשגת מטרות; אוהבת אתגרים, להיות זו שמאפשרת להפטר מצורת חשיבה ומחסומים רבי שנים ולמצוא יחד את הדרך לשינוי, התמודדות והצלחה. את מוזמנת לעשיה ולשינוי אמיתי שמחזיק לאורך זמן, מוזמנת "לקחת" יחד איתי את התור שלך ולשים עצמך במרכז חייך בבית ובקריירה.


מה עוד אני עושה


side_borderליווי ואימון אישיside_border

side_borderהכנה לשיחות חשובותside_border

side_borderפגישה ל''סדר'' בראשside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק