בלוג שיאצו של מיכל ברש, מטפלת בשיאצו
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג תזונה ובריאות > מיכל ברש

head_image

הבלוג-יאצו

תחום

בריאות

ממתי?

2016

כניסה

לבלוג

על הבלוג

גוף האדם ריתק ומרתק אותי מאז ומתמיד, החיבור בין גוף לנפש  עוד יותר.

המקצוע שבחרתי לעצמי סובל מחוסר יחסי ציבור והבלוג שלי נולד מתוך הרצון לשים את השיאצו בקדמת הבמה, לפתוח צוהר לטיפול שהוא עולם ומלואו ולחיבור היפה בין הגוף לנפש.

הבלוג-יאצו זהו המקום שלי, חדר הטיפולים, בו אני מאפשרת לך להיות "זבוב על הקיר" בקליניקה כדי להבין לעומק את יופיו של הטיפול, את חשיבות של הטיפול בחייהם של אנשים בדרך לבריאות שלמה.

דרך כל מפגש עם מטופל אני נדהמת מחדש מחוכמת הגוף המופלא שלנו וזאת הדרך שלי לספר לעולם מנקודת מבטי כמטפלת על ההתמודדויות, התהליכים והחוויות שאנשים עוברים (בעילום שם כמובן) ובכך אולי, המידע הזה יעזור למישהו, יקדם אותו לתובנה משמעותית בחייו.

מה עוד אפשר למצוא בבלוג?

מענה על שאלות שאנשים שואלים בנושאים שונים בין אם דרך המודל הטיפולי של השיאצו, או דרך ראיונות עם בעלי מקצוע שונים מתחום הרפואה המשלימה או הקונבנציונלית.

חוויות אישיות שלי כמטפלת ואדם, גם כאן דרך העיניים של מודל השיאצו.

שלך, מיכל

Author

נעים להכיר​, אני מיכל ברש, מטפלת בכירה בזן שיאצו, מתמחה בטיפול לנשים בהריון ובטיפול בכאב אקוטי וכרוני, שאלו כותרות גדולות לכל כך הרבה מצבים שאנשים מתמודדים איתם.  למעשה אני תומכת באנשים ומלווה בדרך לחיים ללא כאב על כל המשתמע מכך, מאפשרת להם לחוש נינוחות ותנועתיות.

אני מאמינה בחיבור בין גוף לנפש, בהקשבה לכאב ולמה שעולה ממנו, כי כל התשובות נמצאות בגוף שלך!
אומרים לי שאני טובה בהקשבה (זאת המחמאה הכי גדולה בשבילי), שאני מחברת אותם בחזרה לנפשם וגופם, מחזירה אנשים לעמוד השדרה שלהם, נותנת אי של שפיות, של שקט, של איפוס הגוף מחדש.


מה עוד אני עושה


side_borderאמאside_border

side_borderמטפלת שיאצו בכאבside_border

side_borderשיאצו בהריון וללידהside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק