משחקת בצבע הינו בלוג אישי עטור בצבעים ומחשבות של דניאלה
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אישי > דניאלה סתרן רייפן

head_image

משחקת בצבע

תחום

אישי

ממתי?

2019

כניסה

לבלוג

על הבלוג

את ״משחקת בצבע״ פתחתי בהתרגשות חגיגית בעשרה בנובמבר 2019, ביום בו מלאו לי 39 שנים. מבחינתי הבלוג הוא ממש ״אני אונליין״ – ואני מנסה למלא אותו בכל הדברים שאני הכי אוהבת וחושבת.

בבלוג אני כותבת על יצירתיות, אמהות, ארגון ועיצוב, מיינדפולנס וגם על מקומות שנכנסו לי ללב. בבלוג מופיעה הפינה ״ירושלמיות משמחות״ המוקדשת לנשים ירושלמיות שיש בעשייתן דבר מה משמח: טוב, חיוביות וצבעוניות.

אני מקדישה בבלוג מקום מיוחד למה שאני קוראת לו ״פלאות היומיום״: כל רגעי היופי והקסם הקטנים שמקיפים אותנו בכל רגע, אם רק נרשה לעצמנו לשים לב אליהם. נוף שנשקף מהחלון, צחוק של ילדה, מגע של בד נעים – מדובר בדברים פשוטים. המורכבות היא בהתמדה שלנו במיקוד תשומת הלב אל המוקדים הנכונים.

כל הצילומים המופיעים בפוסטים בבלוג ובעמודי האתר הם שלי (וגם ניתנים להזמנה כפרינטים) ומהווים בעצמם ביטוי של אותם פלאות יומיום.

כל כך אשמח שתבואו לבקר אותי בקרוב.
קפה?

Author

נולדתי וגדלתי בירושלים - עיר שאני מאוד אוהבת ושאני חיה בה עד היום.

עבדתי שנים רבות בעולם התרבות: ניהלתי את התחרות הבינלאומית של פסטיבל סרטי הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב, ניהלתי את ספריית האוזן השלישית בירושלים, ובמשך שבע שנים עבדתי כרכזת תוכן ומנהלת אמנותית בבית אבי חי - שם יזמתי וליוויתי פרוייקטים ואירועים בתחומים של ספרות, תיאטרון, קולנוע, משפחות וילדים, ועוד.

ואז החלטתי לעשות שינוי ולצאת לדרך חדשה: למדתי עיצוב גרפי והום סטיילינג במטרה לדייק את המקום אליו אני הולכת. חזרתי אל הילדות ואל הדברים שתמיד אהבתי, והבנתי ששם טמון המפתח לשאלה – מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה?

גיליתי שיש בתוכי יצירתיות שמעולם לא קיבלה מקום של כבוד, והחלטתי לשנות את זה. שילבתי את האהבות הותיקות שלי לכתיבה ולצילום עם האהבה החדשה לעיצוב, ופתחתי את העסק ואת הבלוג שלי - משחקת בצבע.

אני מאמינה בשמחות קטנות של יומיום. אני מאמינה שסוד החיים טמון בתשומת הלב המלאה שלנו לרגע בו אנחנו נמצאות.

אני נשואה לאֹהד, ואמא של אוריאל, נעמי ואביגיל.


מה עוד אני עושה


side_borderמארגנת ומעצבת בתיםside_border

side_borderמצלמת ומוכרת פרינטים side_border

side_borderצדה פלאות יומיום side_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק