בלוגלית בלוג טיולים ומסעות נשים וקראפט, פוסטים על דברים שעושים עם הידיים.
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אישי > גלית ויינברג

head_image

בלוגלית

תחום

טיולים

ממתי?

2018

כניסה

לבלוג

על הבלוג

הבלוג הוא בשבילי בית לאוסף החוויות והזיכרונות, לפיסות החיים, לאוצרות שאני אוספת בדרך, לעצמי, לשתף אתכם ולעיתים להמליץ.

  • כל פוסט מביא את תמצית החוויות שלי ממקום כלשהו בעולם. את השהייה יחד עם המשפחה, הילדים, חברות, את הדרך המעניינת ביותר בה הצלחתי לחוות מקום מסויים, את נקודות המבט השונות בכל מקום אליו הגעתי. מקומות מחוץ למסלול המוכר לצד כאלו מוכרים שהגעתי אליהם בהסתכלות שנייה ושלישית, עם העמקה וירידה לרזולוציות עם טיפים וסודות של מקומיים.
  • פוסטים על דברים שעושים עם הידיים. כאלו שנוגעים בחומרים שונים, שנוגעים בטכניקות של אמנויות מסורתיות, כאלו שנשארים למזכרת בלב.
  • מסעות נשים ליעדים שונים בעולם. גם כאלו רחוקים, ארוכים, אקזוטיים, אבל גם כאלו במרחק נגיעה, קרובים, נגישים. המסעות אותן יצרתי הגיעו מהאהבה שיש לי לטיולים בעולם, מהאהבה לטייל בחברה נשית ומהאהבה שלי לחקר תרבויות חדשות ואומנויות מסורתיות. מסעות נשים יוניק – בוטיק, תפורים במיוחד, בהתאמה מקסימלית למשתתפות ולמקום בדגש על אומנויות וקראפט מקומיים מסורתיים ואוכל מקומי אותנטי, עם סדנאות ייחודיות.

"כאשר ההשראה לא באה אליי, אני יוצא ופוגש אותה בחצי הדרך"  ~ זיגמונד פרוינד
אני מזמינה אתכם לפגוש אותי בחצי הדרך, להצטרף אליי ולקבל השראות.

Author

מעצבת פנים, אמנית ואמא במשרה מלאה.
אוהבת לעשות בחירות אסתטיות נכונות, לטייל בעולם ועם המון תשוקה לחיים הטובים.

לפני יותר משבע שנים ארזנו בית וארבעה ילדים ויצאנו להרפתקה הגדולה של החיים. הגענו למינכן בעקבות מקום העבודה שלו והצורך שלי/שלנו בלהתחיל מחדש, עם כל הריגושים שמסביב, בדיוק לכבוד משבר גיל הארבעים (שבכלל לא היה משבר ושעשה לנו פלאים).
אני נהנית להתעסק עם מה שאוהבת לעשות – לחיות את החיים הטובים, המעוצבים בסטייל, לטייל, לעבוד עם הידיים וליצור יש מאין, ליצור פינות ורגעים אסתטיים, לארח, ולאחרונה…נהנית גם לכתוב על זה.

המעבר לחו"ל שינה אצלי במעט את דרך ההסתכלות על העולם סביב ואני כבר לא ממהרת כשרואה עלה שלכת על המדרכה ולא מחמיצה אף הזמנה לטיול. הבלוג הוא בשבילי בית לאוסף החוויות והזיכרונות, לפיסות החיים, לאוצרות שאני אוספת בדרך, לעצמי, לשתף אתכם ולעיתים להמליץ.


מה עוד אני עושה


side_borderמסעות נשים יוניק בוטיקside_border

side_borderסדנאות אמנויות מסורתיותside_border

side_borderסדנאות במינכןside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק