בלוג טיולים ליעדים מיוחדים בשם מסוף כרמלית של כרמל קמין
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > כרמל קמין

head_image

מסוף כרמלית

תחום

טיולים

ממתי?

2018

כניסה

לבלוג

על הבלוג

מסוף כרמלית הוא בלוג טיולים ותיירות שכולו חוויות שצברה וצוברת הבלוגרית כרמל קמין.

הבלוג סוקר את הטיולים שעשיתי ביותר מ-40 מדינות בעולם והרבה מאוד מסלולים בטבע הישראלי. הוא כולל חיבה מיוחדת למדינות אקזוטיות מדליקות, טרקים בטבע ואזורים שטרם עלו על מפת התיירות הישראלית.

הבלוג מכיל מדריכי טיולים מפורטים ופרקטיים המסבירים כיצד לתכנן טיול ביעד מבחינת חלוקה לימים והיערכות של ציוד, מפות מסלולים ורשימות המלצות ומסעדות ליעדים אורבניים באירופה.

הוא מיועד לקהל יעד רחב של מטיילים בוגרים מעל גיל 20, חובבי טיולים ותיירות בהם גם תרמילאים, המחפשים לגלות יעדים חדשים, טבע מרהיב וטיולים מאתגרים. הוא מתאים למשפחות עם ילדים גדולים יחסית שאינם מפחדים מטיולים רגליים.

בנוסף לבלוג אני מנהלת קבוצה הומוריסטית הנקראת "דברים שמצאתי במדינות עולם שלישי" בה מרוכזים רגעים ותמונות משעשעות שצילמו חברי הקבוצה בטיולים שלהם במדינות אפריקה, הודו והמזרח הרחוק.

אני מוזמנת במסגרת הבלוג לסיקורי מלונות בעולם, סיורי בלוגרים בערים שונות ואטרקציות מגוונות מטעם גופים פונים אלי תמורת תוכן שיווקי. החוזקות של "מסוף כרמלית" הן תוכן מקורי ואיכותי על יעדים שיחסית קשה לקבל עליהם מידע עדכני, הסברים מפורטים על טיולים גם לכאלו שלא יודעים לנווט ומיקום גבוה בחיפושים של גוגל.

Author

כרמל קמין – בלוגרית טיולים ואשת דיגיטל.

הכינוי שלי הוא כרמלית, כינוי שאיכשהו כולם ממציאים לי בכל מסגרת אליה אני מגיעה. אני מכורה לנסיעות ויש לי מטרה: להגדיל כל הזמן את כמות היעדים החדשים שאני מבקרת בהם. האהבה שלי לתיירות התחילה רשמית עם הטיול הגדול לדרום ומרכז אמריקה אחרי הצבא והתחזקה מאוד בתקופה שעבדתי בערוץ 13 כמגישת פינה על תיירות בתוכנית הבוקר שנשלחה גם לסקר יעדים בחו"ל.

אני מנהלת דיגיטל ושיווק במקצועי והבלוג הוא תחביב רווחי שמעניק לי הרבה מאוד חוויות ואושר, אותן אני מנסה להעביר לקוראים ולעוקבים שלי. לצד זאת אני גם כותבת כתבות למדיה הישראלית וחברות תיירות ומנהלת קבוצה הומוריסטית בפייסבוק בשם "דברים שמצאתי במדינות עולם שלישי".

אני כותבת על מגוון רחב של סוגי טיולים: טרקים, ערים, סקי וצלילה, מסקרת מלונות, משתדלת לטייל בחו"ל כמה שמתאפשר ובזמן שאני בארץ לצאת לטבע הישראלי (בחורף אלו מסלולי פריחה או מדבר, בקיץ טיולי מעיינות).


מה עוד אני עושה


side_borderתוכן בתחום התיירותside_border

side_borderייעוץ בתחום שיווק דיגיטליside_border

side_borderתוכן שיווקי על תיירותside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק