בלוג טיולים: אבא נוסע מטייל סולו של יואב גוש מתאר מסלולי טיול בחו"ל למטיילים לבד
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > יואב גוש

head_image

אבא מטייל סולו

תחום

טיולים

ממתי?

2019

כניסה

לבלוג

על הבלוג

הבלוג "אבא מטייל סולו" הוא בלוג מאוד אישי. הוא שילוב בין האהבה שלי לכתיבה, לאהבה שלי להרפתקאות. הכתיבה היא אישית, מהבטן, ומשלבת גם חוויות אישיות, גם את האהבה שלי להיסטוריה. תוכלו לראות זאת למשל, ב-2 הפוסטים שכתבתי על טיול הסולו הראשון שלי כבלוגר, לוילנה. חרשתי את העיר ברגליים, וגיליתי היסטוריה מרתקת, אז ניסיתי לתת זוויות מעניינות שלא מוצאים בדרך כלל.

טיולי סולו זה הייחוד של הבלוג, אבל אני אוהב את כל סוגי הטיולים – רומנטיים, עם חברים, ועם כל המשפחה. אני אוהב לגלות מדינות ותרבויות חדשות, ובעיקר לאסוף עוד חוויות לאוסף החוויות שלי.

בשלב זה של חיי, כשהילדים עוד קטנים, ואני עובד במשרה מלאה, אני לא מצליח לטוס סולו בתדירות גבוהה, ולכן אני משתף בבלוג גם על טיולים משפחתיים, זוגיים ועם חברים.  גיליתי שזו גם דרך מצויינת לשמר זכרונות משפחתיים.

חוץ משיתוף בסיפורי טיולים, אני גם עושה הכנה מקיפה ומעמיקה לפני כל טיול, ומפרסם פוסטים שנקראים "קצר ולעניין" – סיכום מקיף אך מתומצת של יעד מסויים, עם לינקים לרכישת כרטיסים, שעות פתיחה, ומפות הגעה למקומות שונים, שאפשר לעשות בו שימוש בזמן הטיול עצמו.

אני נהנה מכל רגע של כתיבה והשקעה בבלוג, ומקווה שגם הקוראים יהנו.

Author

אני יואב גוש, עובד סוציאלי במשרה מלאה במשרד הרווחה, נשוי באושר ואבא ל-3.

את הבלוג אבא מטייל סולו פתחתי באוגוסט 2019, אחרי תקופה ארוכה שבה הרגשתי תקוע. הרגשתי שאני כבר שנים מושקע בזוגיות, בהורות, בעבודה, אבל כבר שנים שלא השקעתי בעצמי.

הייתי נזכר בנוסטלגיה בתקופה שבה הייתי הכי חופשי שיש. בתקופה שבה טיילתי לבד, סולו, בהודו. התגעגעתי לדרך הטיול הזו, שבה אני אדון לעצמי, לא תלוי בדבר מלבד עצמי, מתמודד עם אתגרים שמחזקים ובונים את מי  שאני.

התגעגעתי לחופש לקחת תרמיל, לעלות על מטוס, ולצאת להרפתקאה לבד! הבנתי כמה היה חסר לי החופש הזה שבטיולי סולו.

ביחד עם אשתי הגעתי למסקנה שאני לא צריך לחכות שהילדים יגדלו בשביל לחזור לאהבה הזו. החלטתי להתחיל לעשות גיחות סולו קצרות וזולות לחו"ל, ולפתוח על זה בלוג בתקווה להוות השראה לעוד הורים כמוני, שמתגעגעים וזקוקים לזמן לעצמם, שרוצים להזכר מי הם בלי בן או בת הזוג, בלי הילדים.

במקביל רציתי לממש את האהבה והכשרון שיש לי לכתיבה, אז למדתי מאפס איך מקימים אתר, עשיתי את המיטב (על אף שיש עוד המון עבודה ומקום לשיפור. תמיד), והקמתי את הבלוג.


מה עוד אני עושה


side_borderמתכנן מסלוליםside_border

side_borderטס לבדside_border

side_borderנהנה לכתובside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק