הבלוג האישי של דנה סתוי הוא בלוג מסעות פנימה והחוצה
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אישי > דנה סתוי

head_image

זמן איכות

תחום

אישי

ממתי?

2015

כניסה

לבלוג

על הבלוג

שלום רב ונעים מאד להכיר אותך, שמי דנה סתוי, אני בעלת הבלוג ששמו "זמן איכות" או באנגלית Dana Time המתמקד בטיולים ומסעות בישראל ובעולם וגם במסעות פנימיים של הרגש והנפש ומה שמניע אותנו לצאת לעולם ולכבוש יעדים חדשים ולהשתנות מלכתחילה.

הבלוג נקרא "זמן איכות" מכיוון שאני מאמינה שיש להשתמש בחוכמה בזמן שיש לנו עלי אדמות. המרוץ אחר השגת רכוש וממון או יוקרה ומעמד ברורים לי בעידן הזה, אבל בעיני יותר חשוב ויקר מפז הוא ההשקעה בעצמנו בדברים הקטנים שמשנים לנו את המצב רוח, שמשפרים לנו את היום,  או גורמים לנו להנות מהחיים בדברים קטנים כגדולים, כמו נסיעות, טיולים, הכרויות, מפגשים אנושיים או סתם שיחות נפש קסומות.

זמן איכות

בעיני אם כבר חיים, אז לנסות ולהשתדל להפוך את הזמן שלנו יחד לאיכותי, לבעל משמעות ולמיוחד. וזה יכול להתבטא במציאת זמן לקפסיטו (כוס של קפה טוב) עם אדם שאוהבים, או הגשמת חלום כמו חציית האוקיאנוס האטלנטי בקרוז של נוודים דיגיטליים או לשתות מרגריטה מתוך אננס בקרוז לקאריביים, או לחגוג יום הולדת בטיול למקומות מעוררי סקרנות ותאבון כמו איטליה או טורקיה, ועוד.

ובנוסף, ליצור שיתופי פעולה עם קולגות וחברים ולצאת למשלחות בארץ ובחו"ל בעקבות מקומות שהזרקור שלנו ודאי יתן להם תמיכה וחשיפה רבה יותר כמו המשלחת ליישובי עוטף עזה עם קבוצת בלוגרים מטעם איגוד כתבי הבלוגים בישראל או סיקור סיורי אוכל ותרבות ברומא וברצלונה.

העיקר לפנות זמן לעשות את מה שהלב מבקש. זה זמן איכות בעיני. ולפעמים הוא מאתגר ולפעמיים הוא יותר פשוט מפשוט.

הבלוג שלי מעניק  מקום לכל אלה ומתחלק לנושאים כדי לבטא את מה שהלב שלי מבקש:         יעדים בארץ, יעדים בעולם, יעדים אישים משלי, הגות ומחשבות מתוך נדודיי וגם זרקור על הנקודה היהודית שתמיד מסקרנת אותי במסעות שלי…על כל אלה אני כותבת, מצלמת ומשתפת!

Author

נעים להכיר!, שמי דנה סתוי, חובבת טיולים מושבעת בארץ ובחו"ל,  נוודת דיגיטלית מתלמדת ומכירה מקומות כמוסים ומתוקים שלא כל אחד מכיר ומתגאה בזה. רועת צאן מודרנית, שליחה קהילתית בהווייתי וסקרנית תמיד ללמוד על קהילות, אנשים ומקומות בארץ ובחו"ל.

למה קראתי לבלוג זמן איכות או DANATIME?- תמיד אמרו לי שיש לי קצב משלי!

מאז שהייתי קטנה אף פעם לא הרגשתי צורך לרוץ לשום מקום, להיות בתחרות עם מישהו, אלא להפך. תמיד אהבתי לקחת את הזמן כדי להאט, לעצור ולהתבונן על החיים מקרוב, לתעד בעדשת המצלמה שלי רגעים, לתעד במילים טובות, להעריך את הנופים ואת הדברים הקטנים של החיים,     כי זמן מבחינתי, תמיד היה אמצעי ולא המטרה עצמה.

אז כשחשבתי על שם לבלוג, זה היה מתבקש שאקרא לו כך – זמן איכות. כי זו הדרך בעיני שצריך לחיות את החיים! להפוך כל זמן שיש לנו, כל שיחה, כל מפגש, כל טיול לזמן איכות, או כמו שמכנים את זה אצלי בבית…"זמן דנה". (ומבחינתי, זה די מגניב שזה אותו דבר:)

אז מה החלום שלי?, טוב ששאלת!

·         להפוך למטיילת וכתבת תוכן בארץ ובעולם שכותבת ומתעדת את זה כאן ובפלטפורמות נוספות

·         לנדב בכנות ובאהבה על המסעות הפנימיים והחיצוניים שעברתי עד כה ובכך ללמד על הדרך ואולי גם לעזור לאנשים שנמצאים בצמתים האלו, או פשוט מחפשים שינוי וקריאת כיון לחייהם, כמוני.

·         וגם אשמח להוציא לאור סדנאות, סיורים ומפגשים בארץ ובחו"ל המשלבים את התחומים האהובים עלי, כגון: כתיבה וצילום, עשייה חינוכית והעצמה בין-אישית, הכרות ושיח על קהילות יהודיות בארץ ובחו"ל ועוד

·         וכל זה כדי לעשות לי טוב על הלב וגם, כדי לקחת אתכם לשם איתי…שיהיה לשנינו זמן איכות !


מה עוד אני עושה


side_borderצלמת וכתבת תוכןside_border

side_borderמדריכת סיורים בנווה צדקside_border

side_borderמרצה על תהליכי שינויside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק