בלוג תרבות והאומנות האורבנית והגרפיטי של דרור הדדי
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אמנות ותרבות > דרור הדדי

head_image

אמנות רחוב וגרפיטי

תחום

אומנות

ממתי?

2019

כניסה

לבלוג

על הבלוג

תמיד אהבתי ונמשכתי לגרפיטי – לשפה, לצבע, לחתרנות ולאמנות.
האמנות האורבנית, המתקיימת במרחב הציבורי 24/7, מרתקת ושובה את ליבי.

בבלוג זה תמצאו תוכן עשיר על סצינת הגרפיטי בישראל ובעולם, פוסטים שעוסקים באמנים המרכזיים בישראל, מידע על הטכניקות הנהוגות באמנות אורבנית, טיפים ואלפי תמונות שאני צילמתי מהארץ ומהעולם. הבלוג מסכם את המסעות, התובנות והחוויות שלי הקשורות לגרפיטי ואני מזמין אותך למסע משותף של צילום, אמנות ודיאלוג חברתי.

גרפיטי, הוא כרטיס כניסה חינם לתערוכה גלובלית, שמשתנה כל הזמן, גדלה ומתפתחת. הגרפיטי יוצר ומניע דיאלוג אמנותי בין עובר האורח לאדריכלות ולחיים האורבניים. לפעמים הגרפיטי משבש, פוגע וחורט את נוכחותו על הקיר. לפעמים הוא מעיר את הקיר הציבורי לחיים, ומאפשר לנו הצצה צבעונית ומרגשת לתוך עולמו הפרטי של אמן הגרפיטי – ולעולמנו שלנו כצופים. בשני המקרים, נוצרת תקשורת בלתי אמצעית בין הצופה לבין המסר שהושאר עבורו על הקיר.

טכניקה, אסתטיקה, מסר (אישי/חברתי) ואורבניות – הם ארבעת הערכים שלדעתי נמצאים בבסיסו של כל גרפיטי. הבלוג שלפניכם, מנסה לפרק ולהרכיב את הערכים הללו, דרך הסברים והדגמות, תובנות ומחשבות שלי אודות הגרפיטי שפגשתי בערים שונות בארץ ובעולם. אני מבקש דרך הבלוג להציג ולפאר את התשוקה העירונית שפועמת בליבו של אמן הגרפיטי, ודרכה – עוברת לצופים בעבודות.

Author

הי קוראים לי דרור הדדי, ואני אמן ויוצר בתחומי האמנות האורבנית.
אני הבעלים והמנהל של צוות הקריאטיב של EXPO, סטודיו לעיצוב גרפי המתמחה במיתוג ואסטרטגיה שיווקית. אחרי 20 שנים של עבודה יצירתית בעולם העיצוב הגרפי והפרסום הישראלי, אני שמח לחבר בבלוג הזה את שלוש אהבותיי: עיצוב, אמנות ואורבניות. דרכן,
אני מבקש לשקף קצת מעולמי למען האדרת האסטטיקה, העיצוב והארכיטקטורה, ולתת כבוד ליוצרים וליצירה האורבנית.

בבלוג שלי תמצאו תוכן עשיר על סצינת הגרפיטי בישראל ובעולם, פוסטים שעוסקים באמנים המרכזיים בישראל, מידע על הטכניקות הנהוגות באמנות אורבנית, טיפים ואלפי תמונות שאני צילמתי מהארץ ומהעולם. הבלוג מסכם את המסעות, התובנות והחוויות שלי הקשורות לגרפיטי ואני מזמין אותך למסע משותף של צילום, אמנות ודיאלוג חברתי.

 


מה עוד אני עושה


side_borderמעצב גרפיside_border

side_borderמיתוג אסטרטגי לעסקיםside_border

side_borderייעוץ בתחומי שיווקside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק