הרופאה המטיילת - בלוג טיולים של ד"ר אגם ברנר
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > אגם ברנר

head_image

the flying doctor

תחום

טיולים

ממתי?

2020

כניסה

לבלוג

על הבלוג

הבלוג שלי הוא בלוג טיולים בו אני מתעדת את החוויות האישיות שלי בכל יעד, ומשתדלת לספק מידע רלוונטי מזווית אישית. אני משתדלת להביא את עצמי אל הבלוג- בין אם זה בכתיבה המעט הצינית או בצילומים של מה שמעניין אותי.

פתחתי את הבלוג כי הרגשתי שאני רוצה לשתף את העולם בתשוקה שלי לטיולים- לפני כל טיול אני חופרת באינטרנט כדי למצוא את הפינות הנסתרות של כל יעד, יוצרת מפות ורשימות שימושיות, ונהנית מכל רגע עוד לפני שהטיול בכלל מתחיל- וכמובן שבסוף הטיולים עצמם יוצאים מושלמים.

בכל פוסט שאני יוצרת, אני מנסה ליצור את הטיול המושלם גם עבור הגולשים, ובעיני, כל פוסט מכיל את כל המידע המקיף שצריך לדעת לפני שמגיעים ליעד- עצות שימושיות על לינה ותחבורה, אטרקציות מומלצות (ואלה שכדאי להתרחק מהן), מקומות בילוי ואולי החלק הכי חשוב- איפה כדאי לאכול, בין אם זו מסעדת מישלן או אוכל רחוב.

Author

אני אגם, בת 29, רופאה (אמיתית, עם רשיון והכל), תל אביבית born and raised, שאוהבת לטייל.

בעצם, מה שאני באמת אוהבת לעשות זה לתכנן טיולים- לחקור כל יעד לעומק ולמצוא את הדברים המעניינים, המיוחדים, שלא יופיעו במדריכי הטיולים- הרחובות שהכי כיף לשוטט בהם, המסעדות הכי טובות, ובעיקר מאיזה מלכודות תיירים כדאי לברוח.

למרות שהאינטרנט מלא בבלוגים, תמיד הרגשתי שחסר לי האחד המושלם- זה שיספק לי את הטיפים והמידע שאני באמת צריכה על העיר (וואו, היא מתפרשת על כך וכך קילומטרים ויש בה מספר כלשהו של אנשים? מרתק!), שיתן לי נקודת מבט אישית וכנה, אבל ישאר רלוונטי ("…ואז ברכבת בדרך למלון יואבי איבד את הדובי שלו וכולנו היינו נורא עצובים…" לא אכפת לי!) ויכיל כלים שימושיים כמו מפה של גוגל או רשימת המלצות (ובלי לו"זים יומיים שיגרמו לי להרגיש שחזרתי לטירונות). אז זה הבלוג שהחלטתי להקים, ואני מקווה שהוא יהיה בלוג הטיולים היחיד שאי פעם תצטרכו.


מה עוד אני עושה


side_borderרופאהside_border

side_borderמטיילתside_border

side_borderכותבת על זהside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק