בלוג טיולים לנשים שמטיילות לבד - גילי מצא עיתונאית טיולים
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אישי > גילי מצא

head_image

לטייל עם גילי

תחום

טיולים

ממתי?

2018

כניסה

לבלוג

על הבלוג

לטייל עם גילי – הוא בלוג שנולד מקילומטראז' של כמה עשורים כעיתונאית, צלמת, טיילת, במהלכן פרסמתי טורים וכתבות בכל עיתון מוביל במדינה, בכתיבה אישית על מגוון רחב של נושאים וגם פינות טיולים בערוץ 2 וברשת ב'.

הבלוג שלי הוא מינימליסטי עם שלוש קטגוריות: המלצות, חוויות, נהנית לבד. האחרון זו מיומנות שאני מדגימה בגוף החוויה, איך לזמן דברים בלי לחכות שיקרו. אני כותבת אותו לכן-נשים, כי זו השפה שאני מדברת ויכולה להעצים במסר: להעז לעוף רחוק. בבלוג שלי, אני משתפת, מתלהבת, מנדבת טיפים, מציעה רעיונות.

טיולים מבחינתי זו מטרייה רחבה שתחתיה, יש לי סדרה מצולמת של אמנות רחוב מרחבי העולם, סיפורים שכותבת ובעיקר מגוון יעדים בהם טיילתי וגיליתי פנים אחרות מהמסלול "הקלאסי". לאחרונה אני מראיינת אמנים שנתנו לי השראה (גיל שוחט, יהושע סובול, אתגר קרת, יסמין לוי), שצעדו איתי "במסע עם כוכבים", טור שבועי שהיה לי בתיירות של Ynet, מיזם של פוטו-סיפור.

המזוודה שלי תמיד ארוזה, תמיד מוכנה, תמיד קרובה לדלת היציאה. ספונטנית כבר אמרתי? המוטו שלי: גם אם אתן לבד, אל תפחדו וצאו לדרך. החיים והעולם מזמנים לנו בעיקר טוב ואני פה כדי לחלוק אותו אתכן.

Author

חוץ משני כובעים מוצהרים: כתיבה וצילום שבאים לידי ביטוי משמעותי בבלוג: "לטייל עם גילי" יצרתי כעת פורמט חדש: "לרקוד עם גילי". רקדתי מאז שעמדתי על דעתי. כל העשייה שלי היא פועל יוצא של "לרקוד- משמע להיות". רקדתי בכל סגנון אפשרי, הופעתי בלהקת הפלמנקו של סילביה דוראן, כתבתי מופע יחיד: "מעזה לבד", שפתח את פסטיבל נשים יוצרות בחולון ב-2002 ונחשב כמופע מעצים נשים על-ידי מט"י, משרד החינוך וגופים רבים.

בימים קרונים אלו של מגפת המאה פתחתי את "קאנטרי גילי", שבו מעלה לעוקבי בפייסבוק מדי יום, בעמוד:gili mazza  שלושה תכנים"פיזיו-דאנס", התעמלות-ריקודית עם "אביזרים שימושיים" כגון: אורז בסמטי, מסיר אבק, צלחות, מטאטא, סולם ומה שעולה בדמיוני. חיזוקית יומית של מילים מנחמות, מעודדות, שמצטטת בשילוב צילום שלי. מסיבת "וירוס דאנס", כדי לתת גירויי תנועה לעוקבים הנאמנים שכותבים לי: "תמשיכי, אני אתך" ומבחינתי זה הדרייב להמשיך לפתח את שפת הגוף.


מה עוד אני עושה


side_borderהרצאות-אמנות הטיולside_border

side_borderלרקוד עם גילי-סדנאותside_border

side_borderכתיבה וריקוד-בקרובside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק