גלית בן שמואל - בלוג טיולים החופש לטייל
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > גלית בן שמואל

head_image

החופש לטייל

תחום

טיולים

ממתי?

2018

כניסה

לבלוג

על הבלוג

כשחלמתי את העסק שלי הבלוג לא היה חלק מהחלום. הבלוג שלי כתב את עצמו תוך כדי תנועה כשהבנתי שהוא פלטפורמה נהדרת לשתף אחרים בידע ובנסיון שלי בעולם הטיולים. כך הפך הבלוג לחלק מהעסק שלי – החופש לטייל העוסק בתכנון טיולים מותאמים אישית.

חלק מההנאה שלי מהטיולים היא שלב ההכנות המקדימות בו אני חופרת ברשת ואוספת נקודות ומקומות, מרכזת ומארגנת . בסוף הטיול במקום לאחסן את המידע הזה במגירה אני משתפת בו את הקוראים.

בפוסטים בבלוג אני כותבת על מקומות וחוויות, מספרת וממליצה. גזור הדבק ויש לך טיול עם עצמך או עם המשפחה או השראה ורעיונות לטיולים וגם פרקטיקה של מדריכים וטיפים בעולם הטיולים.

הטיולים שלי לוקחים אותי גם אל העולמות שמסביב, אל המקומות שאני מקבלת מהם השראה כמו פודקסטים, ספרים ואנשים.

הצילום הוא חלק מרכזי בטיולים שלי והתמונות שצילמתי מלוות את הבלוג ומבחינתי הם חלק משלם היצירה.

אני מזמינה אתכם להצטרף אלי לבלוג ולהנות יחד איתי מהטיולים.

Author

נעים להכיר, אני גלית, נשואה ואמא של מאיה, נועה ושירה.

מתכננת טיולים באירופה בהתאמה אישית ובלוגרית טיולים.

הטיולים היו תמיד חלק מהחיים שלי מאז ימי ההדרכה בתנועת הצופים, שם למדתי להכיר ולהנות מהארץ דרך הרגליים. בהמשך השנים הטיולים הפכו לטיולי משפחות, בכל הזדמנות התאספנו בחבורה וטיילנו סופ"שים ארוכים או פיקניקים קצרים עם הילדים.

בנוסף לטיולים בארץ הנהגנו במשפחה מסורת של טיול משפחתי שנתי בחו"ל, קפסולה של זמן איכות משפחתית והכרות עם העולם הגדול. מידי שנה נסענו לטיול ארוך באירופה וחזרנו מלאי חוויות וזיכרונות.

לפני כשנתיים החלטתי לצאת למסע ולקחת את הטיולים שלי צעד אחד קדימה. אספתי את הידע והמיומנויות שלי מעולם ההוראה ואת הניסיון שלי מעולם הטיולים ויצרתי את העסק שלי "החופש לטייל" בו אני כותבת תוכניות טיול מותאמות אישית למשפחות ועוזרת לאחרים לטייל את הטיול האיכותי שלהם כמו שהם חולמים שיהיה.

יצרתי לעצמי את משרת החלומות שלי בה אני כל הזמן מטיילת, גם טיולים בדרכים וגם טיולים וירטואלים ברשת. בזכות המטיילים שלי אני חוזרת למקומות אהובים ומגלה מקומות חדשים.


מה עוד אני עושה


side_borderבניית תוכניות טיול side_border

side_borderסדנאות לתכנון טיוליםside_border

side_borderכתיבת בלוגside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק