בלוג חיפוש עבודה וניהול מוצר הפרודקטיבית של אורית לוי
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אישי > אורית לוי

head_image

הפרודקטיבית

תחום

אישי

ממתי?

2017

כניסה

לבלוג

על הבלוג

הבלוג נולד אחרי שהסטארט אפ שעבדתי בו נסגר, ומצאתי את עצמי מחפשת עבודה.

התראיינתי המון, עשיתי מלא תרגילי בית, ופתאום חלחלו לי הרבה תובנות – על תהליך החיפוש, על התפיסה של תפקיד מנהל המוצר בחברות השונות, ועל האנשים שפגשתי בדרך.

אחד הדברים שהבנתי היה, שאני לא רוצה עוד ״עבודה״. אני רוצה להרגיש משמעותית, אני רוצה להנות מהעבודה שאני עושה, אני רוצה לעבוד עם אנשים טובים וחכמים, וכמובן – מוצר שאני מתחברת אליו.

מעבר לזה, חשבתי הרבה מה אני יכולה לעשות עם כל הידע שצברתי בתהליך, ואיך אחרים גם יוכלו להפיק מזה משהו. אחרי הכל, מידע על התהליכים שהייתי בהם, טיפים לתרגילי בית שעשיתי, ודיעות לגבי החברות שהתראיינתי בהן.

בגלל שלמדתי לראיונות עם ספר ספציפי, הדבר הראשון שעלה לי לראש היה לכתוב ספר. אבל ספר הרגיש קצת מוגזם ולכן הרעיון הזה נגדע באיבו…

ואז באחד מימי השישי, בהם ישבתי לקפה עם חברים ושיטחתי בפניהם את עלילות השבוע שהיה, עלה רעיון כתיבת הבלוג!

לקח לי כמה ימים להתבשל עם זה, ובעיתוי מושלם, בדיוק נפתח קורס בלוגריות מטעם ויצ״ו הרצליה – נרשמתי, התחלתי לכתוב, ופתאום – התאהבתי!

וזהו – משם, הכל היסטוריה 🙂

Author

אני אורית, מנהלת מוצר בנשמה, עם תשוקה למוצרים שמשפיעים על חיי המשתמשים שלהם. אני מאמינה שמנהל מוצר טוב צריך לדעת להקשיב, לתקשר, ואז טו-גט-שיט-דאן.

יש לי תואר ראשון במדעי המחשב, ותואר שני במנהל עסקים ועברתי כמה תפקידים - פיתוח תוכנה, ניהול צוות בדיקות, וניהול פרוייקטים - עד שהגעתי לניהול מוצר, ומאז אני שם...

מעבר לעבודה היומיומית, אני מייעצת לסטארטאפים בתחום ניהול המוצר, מנטורית למנהלי מוצר צעירים, חלק ממנהלי קבוצת ״אנשי העולם החדש״, ומנהלת קהילה שכונתית בהרצליה, שעוסקת בקריירה בעולם החדש.

בזמני החופשי אני אוהבת מוסיקה (לשיר במקלחת, לרקוד תוך כדי נקיון הבית), מאוד אוהבת לאפות (בעיקר מתוקים), נהנית לאכול את זה, ועושה CrossFit.


מה עוד אני עושה


side_borderליווי מנהלי מוצר צעירים side_border

side_borderניהול מוצרside_border

side_borderכתיבת תוכןside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק