בלוג HEDONISTIT הוא בלוג אישי, בלוג טיולים, בלוג לייף סטייל
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אופנה וביוטי > תמר ליבוביץ׳ גולן

head_image

הדוניסטית

תחום

יזמות

ממתי?

2015

כניסה

לבלוג

על הבלוג

בלוג HEDONISTIT הוא בלוג אישי ומאגר מידע והשראה מקוון עבור נשים, שמספק למאות אלפי נשים ברחבי העולם מנה יומית של השראה והדרכה.

הבלוג הושק על ידי תמר ליבוביץ׳ גולן בשנת 2015 עבור נשים צעירות בעלות תשוקה בוערת לכל מה שקשור ללייף סטייל ולחיים הטובים. הוא הצמיח במהירות קהילה הולכת וגדלה של נשים אמביציוזית מכל רחבי העולם, שרוצות לקחת את החיים שלהן בידיים שלהן ולחיות אותם בצורה המלאה ביותר.

השאיפה של תמר היא ש-Hedonistit יהווה השראה לנשים נוספות ויגרום לכולן להגיע למימוש עצמי תוך כדי חגיגת הדברים הקטנים והגדולים בחיים.

עם השנים הפך בלוג Hedonsitit למותג מקצועי שפועל על גבי הבלוג, חשבון האינסטגרם, חשבון הפינטרסט, עמוד הפייסבוק וקהילת הפייסבוק ״The Blogging Babesקהילת הבלוגריות הישראלית״.

הבלוג נחשב למוביל בארץ בתחומו עם יותר מ-170K צפיות בחודש, מאות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות ורשימת תפוצה של 40,000 רשומים. {הנתונים נכונים לאפריל 2020, וכמובן גדלים מרגע לרגע}.

Author

היי! קוראים לי תמר ליבוביץ׳ גולן ואני בעלת האתר Hedonistit וצלמת ויוצרת תוכן עבור מותגים בארץ ובעולם. בנוסף, אני מייעצת לעסקים קטנים ויזמיות צעירות בנושא ״בלוגינג״ ומדיה חדשה, מלמדת ליצור תוכן ויזואלי קסום בקורס המקוון שלי ומנהלת את הקהילה הכי גדולה בארץ של בלוגריות ישראליות - The Blogging Babes.

בשנת 2014, עמדתי בצומת דרכים ממש משמעותי בחיים שלי. בדיוק סיימתי ללמוד תואר הראשון ועשיתי את השינוי הכי גדול בחיים שלי - עשיתי רילוקיישן מירושלים לאילת. כשהגעתי לאילת הייתי בטוחה שלא יעבור הרבה זמן עד שאני אמצא עבודה טובה בעיר, אבל טו מייק אה לונג סטורי שורט - זה לא קרה.

זו הייתה השנה הכי רעה בחיים שלי – לא מצאתי את עצמי בכלל, הרגשתי שאני לא מנצלת את הפוטנציאל שלי והייתי תקועה literally בסוף העולם הרחק מהמשפחה ומהחברים שלי. התקופה הקשה הזאת הייתה הטריגר לפתיחת הבלוג שלי, ומשם הכל היסטוריה :) בזכות הידע שצברתי במהלך השנים כיזמת, בלוגרית ויוצרת תוכן, בניתי מאפס את העסק שלי שמאפשר לי לחיות את סגנון החיים שתמיד רציתי. הפיכת תשוקה ותחביב אישי לעבודה במשרה מלאה הוא כבר חלום שהתגשם עבורי, ועכשיו אני רוצה לעזור לקוראות הבלוג שלי במסען אל עבר הגשמת החלומות שלהן.


מה עוד אני עושה


side_borderקורס צילום ועריכהside_border

side_borderחנות למוצרים דיגיטלייםside_border

side_borderייעוץ אישיside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק