על הורות בהייטק - אמהות וקריירה אילנה יעקובי
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג הורות > אילנה יעקובי

head_image

מחשבות של אמא קרייריסטית

תחום

הורות

ממתי?

2017

כניסה

לבלוג

על הבלוג

הבלוג פונה לנשים שמחפשות את דרכן להתקדמות מקצועית בהייטק במקביל לאמהות או אמהות הייטיקסיטיות שמנסות למצוא את האיזון שנכון עבורן מבלי להתפשר. הבלוג מנוהל מתוך מטרה לקדם, לתמוך ולעזור לאמהות אחרות בתעשיית ההייטק הישראלית.

אני כותבת על הקונפליקטים הטבועים בין שני עולמות תובעניים ומתנגשים: חזרה לעבודה מחופשת לידה, הנקה ושאיבות במשרד, טיסות עסקיות לחו"ל, ההתקדמות מקצועית וניהול קריירה, לוגיסטיקה וניהול זמן. אני מספרת על התובנות והצמיחה שלי בתור בן אדם מתוך חוויות היום-יום בתור אמא ובמקביל כאשה בעמדת מיעוט בהייטק הישראלי.

בתהליך חשיבה רטרוספקטיבי אני מתארת כיצד סיטואציות שונות בעבודה תורמות לאמהות שלי וההפך, מה ממלאכת גידול משפחה אני מביאה גם איתי לעבודה. מצד שני, ניתן גם למצוא תכנים על חשיבה ביקורתית, הפקת לקחים ושינויים שאני בוחרת לממש הן באמהות והן בניהול הקריירה על מנת להמשיך ולשלב את העולמות באיזון, בשלום ולאורך טווח.

הבנות גדלות במקביל לקריירה. הקונפליקטים משתנים ובאופן תכוף עולים לבטים חדשים. אני נדרשת להתכוונן ולהתאים את עצמי מחדש בכל פעם מחדש על מנת להמשיך בדרך חיים של אמא קרייריסטית.

אז הכתיבה והתוכן לא נגמר אף פעם.. מזמינה אתכן.ם להצטרף למסע שלי.

Author

הי אני אילנה!

חיה באושר עם בן זוגי ואמא לשתי בנות. כשאני עם בנותיי, אני נועלת סניקרס. במסגרת עבודתי כמנהלת צוות קשרי לקוחות ומכירות בחברת סטרטאפ אני נועלת נעלי עקב.
אני בוחרת כל יום מחדש לפתח קריירה מקצועית, לממש את הפוטנציאל שלי ולהגשים את עצמי במקביל לאמהות. במשך שנים חיפשתי לעקוב אחרי אמא צעירה שהתפתחותה המקצועית בתעשיית ההייטק חשובה לה, ולא מצאתי אף אחת שכותבת על הנושא הזה בארץ. היו לי כל כך הרבה שאלות, תהיות וספקות – איך עושים את זה? איך מסתדדרים? איך מתקדמים? אולי מתפשרים? האם זה בכלל זה אפשרי?

לאחר לא מעט לבטים, אזרתי מספיק אומץ - החלטתי לפתוח את הבלוג בעצמי.

האיזון בין האמהות לקריירה בוער בעצמותיי. אני מתחזקת את הבלוג על מנת להגיע לאמהות אחרות שמחפשות את הדרך שלהן לחיות בשלום עם הקריירה. כולי תקווה שנסיוני  ישפיע, יתרום ויעודד שילוב של אמהות בהייטק.  החדשות הטובות הן – זה אפשרי!


מה עוד אני עושה


side_borderיצירת תוכן side_border

side_borderליווי אישי side_border

side_borderשיתפי פעולהside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק