בלוג גישור ומערכות יחסים הילה רוזנברג בלוג על ליווי תהליכי פרידה ותיאום הורי
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג הורות > הילה רוזנברג

head_image

הילה רוזנברג

תחום

מערכות יחסים / הורות

ממתי?

2020

כניסה

לבלוג

על הבלוג

שלום, שמי הילה רוזנברג ואני עובדת סוציאלית בעלת תואר שני ביישוב סכסוכים . בנוסף, אני מגשרת משפחה וגירושין מוסמכת, מלווה אנשים בתהליכי פרידה ומתאמת בין הורים גרושים.    הבלוג שלי עוסק בתכנים הקשורים ישירות לעסק שלי.

הבלוג מחולק לנושאים, כאשר כל אחד מהם מהווה נדבך בעסק:

גישור לגירושין, יישוב סכסוכים משפחתיים, תיאום הורי (בין הורים גרושים), ליווי רגשי בתהליכי פרידה וייעוץ ממוקד בתסקירי רווחה.

הבלוג נולד במטרה לתת הצצה מעמיקה יותר ל"עולם שמאחורי העיסוק", ובכדי לייצר קשר פחות מרוחק עם לקוחותיי או עם כל מי שמתעניין בנושא. בנוסף, הוא יכול לסייע למי שנמצא באחד מהצמתים בהם אני מלווה, ורוצה להעמיק את הידע שלו.

הבלוג מורכב ממאמרי דעה שלי בכל אחד מהנושאים הנ"ל. הוא משקף את תפיסת עולמי, ה"אני מאמין" המקצועי והאישי שלי, ואני מקווה שהוא יאיר למי שיקרא אותו את הנקודות הרלוונטיות עבור עצמו.

הבלוג עוסק בתקופה של לפני, במהלך ואחרי הפרידה/הגירושין, אבל הוא מתובל באופטימיות, באמונה בשינוי ובצמיחה ממשברים. אני מאוד מקווה שאצליח להעביר דרכו לקוראים את היכולת להתפתח ממשבר הפרידה/הגירושין, ולטעת בהם את התחושה שהם לא לבד. בעתיד ישולבו בו מעבר לידע מקצועי ומאמרי דעה, גם דוגמאות למקרים אנונימיים מהקליניקה (כמובן, בסודיות הנדרשת) שיאפשרו לקוראים להעמיק בתהליכים בהם אני עוסקת בבלוג.

קריאה מהנה!

Author

היי שמי הילה רוזנברג, אני נשואה לדותן ואמא של עומר ואריה הכלבה שלנו.

אני גרה בתל אביב ב14 שנים האחרונות, ולאחרונה הגשמתי חלום והפכתי לעצמאית.

אני עובדת סוציאלית בעלת תואר שני ביישוב סכסוכים וגישור, והתמקצעתי בשנים האחרונות בפרקטיקות שונות של גישור ותיאום בין הורים גרושים. במהלך שנות עבודתי כשכירה עבדתי כחוקרת ילדים וכעובדת סוציאלית לסדרי דין בגירושין- תפקידים שעזרו לי בעיצוב תפיסת עולמי המקצועית כיום. ראיתי במסגרת עבודותיי ילדים רבים שמצויים בתווך בין הוריהם, וההחלטה שלי לעסוק בגירושין נובעת מהרצון לזעוק את קולם של חסרי הישע הנפגעים מהליך הגירושין.

אני עובדת עם זוגות לפני, במהלך ואחרי גירושין, והשקפת העולם שלי היא שפרידה יכולה להיות גם הזדמנות; המטרה המרכזית היא לדעת איך לנהל אותה.

אני אוהבת לעבוד עם אנשים וליוויתי לקוחות רבים בשעות משבר שונות. אני משלבת בעבודתי כלים מעולם הטיפול והאימון, ומתאימה לכל לקוח ולכל תא משפחתי את "החליפה התהליכית" המיוחדת שלו. אני מאמינה שבעולם מה שחשוב זה לא ה"מה", זה ה"איך", ואני רוצה לסייע לאנשים להנחיל את הגישה הזו במשבר הפרידה/הגירושין.

הבלוג שלי שנפתח ממש עם לידת העסק החדש, מתאר בתוכו בהרחבה את האני מאמין שלי.


מה עוד אני עושה


side_borderמתאמת הוריתside_border

side_borderמגשרת משפחה וגירושין side_border

side_borderמלווה תהליכי פרידהside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק