בלוג כלכלה ופיננסים - בלוג חיסכהון של שי בדיחי
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג כלכלה > שי בדיחי

head_image

חיסכהון

תחום

כלכלה

ממתי?

2017

כניסה

לבלוג

על הבלוג

בלוג חיסכהון הוא בלוג פיננסי אישי של שי בדיחי.

שי הוא מהנדס תוכנה בהכשרתו ושם לב במקום העבודה שרוב רובם של האנשים מצליחים לחסוך כסף, אך לא בדיוק יודעים מה לעשות איתו ואיך להתנהל בצורה נכונה.

תחילה התחיל לעשות הרצאות לחברים בעבודה על שוק ההון, פנסיה וביטוחים. עם הזמן קולגות לעבודה הגיעו לגיל שבו רוכשים דירה והתחילו לשאול גם על משכנתא ותהליך רכישת הדירה. מכאן הבין שי שיש צורך עז בהנגשת הידע שצבר והחליט להקים את הבלוג חיסכהון.

אז מאיפה שי ידע לדבר על הנושאים האלה (ביום יום הוא בכלל מתעסק בפיתוח תוכנה)?

לאחר שסיים את הלימודים הבין שי שהוא לא מבין כלום בפיננסים, הוא מרוויח בהייטק, אך לא יודע מה לעשות עם הכסף. הוא נרשם לקורס שנקרא ניהול תיק השקעות ותיק משפחה שם למד איך להתנהל נכון מול הבנקים, אילו מוצרים פנסיונים יש ומה האפשרויות השונות בשוק ההון. הקורס הזה פתח לו את התאבון והוא החל לקחת קורסים באופן קבוע על כלכלת משפחה, פנסיה, ביטוחים, תכנון פיננסי, יזמות, נדלן, שוק ההון וכו. ב3 שנים האחרונות שי היה במעל 500 הרצאות בנושאים פיננסים. ומכאן קם הרעיון לבלוג להנגיש את הידע שצבר.

כיום שי הוא גם מתכנן פיננסי ומרצה בתחום לאחר שלמד זאת באופן מקצועי ועוזר ליחידים ומשפחות להגיע לעצמאות פיננסית תוך שימוש בהרבה ניסיון שצבר בהשקעותיו במשך השנים

Author

שי בדיחי נשוי באושר למיכל.

שי הוא בעל תואר ראשון בהנדסת מערכות תקשורת מאוניברסיטת בן גוריון. כיום עובד כמהנדס תוכנה בתעשיית ההייטק בישראל. בשנת 2017 שי הקים את בלוג חיסכהון שמטרתו להנגיש מידע פיננסי לציבור הרחב בנושאים שונים כגון פנסיה, שוק ההון, נדלן, השקעות, מיינדסט, צרכנות נבונה וכו.

ב2018 שי הצטרף לקבוצה חדשה בפייסבוק שקמה בשם "ידע שווה כסף – לי זה עולה יותר" וכיום הוא שותף מלא בקבוצה ומנהל אותה. הקבוצה מונה נכון לכתיבת שורות אלה מעל 30,000 חברים ששואלים שאלות על בסיס יומיומי ומקבלים מענה מהמנהלים ומשאר חברי הקבוצה.

ב2019 שי החל להרצות בברים ולארגן כנסים שקשורים בהשקעות ופיננסים מתוך מטרה לעזור ולהגיע לעוד קהלים שיוכלו לשפר את מצבם הפיננסי.

ב2020 שי ביחד עם עוד שני שותפים ייסד את אפליקציית moneytor.co.il  מתוך שאיפה לעזור לאנשים לנהל את ההשקעות שלהם במקום אחד.

שי הוא יזם, מרצה, בלוגר, מהנדס תוכנה, מתכנן פיננסי ואוהב מאוד לעזור לאנשים לשפר את מצבם הפיננסי.


מה עוד אני עושה


side_borderהרצאותside_border

side_borderכנסיםside_border

side_borderליווי אישיside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק