בלוג טיולים בהולנד - רחלי לביא דגן, על איך לטייל באמסטרדם כמו מקומי בלוג מומלץ
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > רחלי לביא דגן

head_image

רק-עתיק

תחום

טיולים

ממתי?

2017

כניסה

לבלוג

על הבלוג

הבלוגזין רק-עתיק הוא הבית שלי, הבית אותו בניתי בעשר אצבעותי ואותו אני מטפחת באהבה כשנתיים.

תחילתו של הבלוג כחדר קטן מאחורי הבית, שמדי פעם נכנסים לאבק ולסדר. עם הזמן, החדר הזה עלה על גדותיו וכבר לא היה בו לענות על כל הצרכים של המשתמשים בו, כלומר שלי. לאחר מחשבה, התייעצות ותכנון הוא נבנה מחדש והפעם לא כחדר אלא כבית. בית שמעוצב בדיוק לצרכים שלי. בית שבו כל חדר משרת מטרה אחרת וכולם יחד יוצרים פאזל מושלם של כל האהבות והעיסוקים שלי.

הנה אני לוקחת אתכם לסיור בבית שלי. נתחיל בכניסה: כאן אני מציגה את הפוסטים האהובים עלי, כמו הפוסט שמסכם את שנת 2019 או הפוסט עם טיפים על איך לטייל באמסטרדם כמו מקומי. במסדרון יש כניסות לחדרים שונים אשר עיצובם מתעדכן לפי העונות: עונת הצבעונים, עונת הקרנבלים ועוד. בקומה השניה עוד חדרים רבים: יש חדר שמוקדש לערים עתיקות בהולנד, חדר אחר לטיולי יום, עוד חדר שכולו טיפים לתכנון טיול בהולנד  וחדר לטיולי רכבת. ויש עוד הרבה חדרים בבית שלי. בעליית הגג אחד החדרים האהובים עלי בבית בו אני מארחת ישראליות שגרות בהולנד ומספרות על המקום בו הן חיות. יש לי גם חצר ענקית ותעלה שעוברת ממש באמצע, ממנה אפשר לשוט ולהגיע לכל פינה בהולנד היפה.

אני מזמינה אתכם לבית שלי, להתרווח על כורסא, לקרוא ולפנטז על הטיול הבא שלכם בהולנד שמחוץ למסלול התיירותי הרגיל והמוכר.

Author

רחלי לביא-דגן ישראלית שחיה בהולנד כבר למעלה מעשור עם הבעל ושני ילדים בוגרים. אני מתהדרת בשני כובעים אותם יצרתי ופיתחתי בשנים האחרונות: בלוגרית ומובילת טיולי וינטג'.

המגזין רק-עתיק הוא המקום אותו יצרתי כדי שאוכל לאחד את שני הכובעים שלי ולאחד את כל אהבותיי ותחביבי: נסיעות וטיולים, וינטג' והשראה, כתיבה וצילום.

כבלוגרית אני מטיילת. חוקרת. מחפשת פינות חמד נסתרות. מצלמת וכותבת.

כמובילת טיולי וינטג' אני לוקחת אותך ליום וינטג' חווייתי באזורים הכפריים בהולנד. יום מלא בוינטג' אירופאי איכותי, בהשראה ובנופים הולנדים ירוקי-עד.

בשעות הפנאי שלי אני מטיילת ברחבי הולנד, מחפשת פינות חמד נסתרות, ערים עתיקות ומקומות מעניינים אותם אני מוסיפה למאגר העצום שלי, שאספתי עם השנים. את מאגר הטיפים והניסיון שלי אני חולקת עם לקוחותי הפונים אלי לייעוץ ועזרה בתכנון טיול בהולנד.

המגזין רק-עתיק הוא הבית שלי. הוא פלטפורמה לשיתוף המלצות, מסלולי טיולים, חוויות ומחשבות. אבל הוא גם בית פתוח לאירוח של בלוגריות אהובות. אתן מוזמנות ליצור עמי קשר להחלפת רעיונות ולשיתופי פעולה


מה עוד אני עושה


side_borderטיולי וינטג' בהולנדside_border

side_borderתכנון טיול בהולנדside_border

side_borderכתיבת תוכןside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק