בלוג טיולים infinity and beyond של ארבל רבי המתגוררת במיאמי
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > ארבל רבי

head_image

INFINITY and BEYOND

תחום

טיולים

ממתי?

2019

כניסה

לבלוג

על הבלוג

כשרשימת היעדים החלה לתפוח והרעב לטייל רק גבר- הבנתי שיש לי משהו בידיים. מעט ידע, קצת ניסיון, הרבה סיפורים, והמון המון חשק להעביר אותם הלאה.

כך נוצר הרעיון לבלוג שלי, infinity and beyond, שנולד מספר חודשים אחרי שיצאתי לרילוקיישן במיאמי.

את ההשראה לכתיבה אני מוצאת כמעט בכל מקום. זו יכולה להיות חנות וינטג' משונה בניו אורלינס, או להגיע לתחתית של הקוקטייל בבר אפלולי ברודוס. זה יכול להיות מבט על חול לבן באי באמצע האוקיינוס ההודי או דווקא בתים פסטליים בסן פרנסיסקו.

ההשראה יכולה להגיע מנסיעה ארוכה של חודשים או דווקא בוורקיישן- המושג האהוב עלי, שמתאר נסיעת עבודה שנוצלה היטב לחרישה של יעד.

חוץ מזה, כותבת גם קצת על החוויות ברילוקיישן, על סדרות ועל נשיות, על אוכל מופלא וכמובן- על נעליים.

Author

בת 26, ירושלמית במיאמי. ההוכחה החיה שאין דבר שלא הולך עם סניקרס.
בלוגרית טיולים, או כמו שאני אוהבת לקרוא לזה- מטיילת בעולם ומדי פעם עוצרת לכתוב על זה.

משהו בטיולים בעולם תמיד קסם לי. כמי שלא טיילה הרבה מחוץ לגבולות ישראל בילדותה, הייתי שומעת סיפורים ממי שחזר ממקומות מרוחקים ומדמיינת את עצמי מגיעה אליהם, חוקרת אותם, מגלה נפלאות.

מאז  שהשתחררתי מהצבא זה כל מה שיכולתי לחשוב עליו- לחפש הזדמנויות לראות עוד ועוד מקומות, לנסוע כמה שרק אפשר. וכך עשיתי- לפעמים בזוג, לפעמים לבד. לפעמים בשביל לעבוד, לפעמים בשביל מנוחה.
זה היה רק מתבקש שאתגלגל לעבודה שמאפשרת את זה, וכך החיים הובילו אותי למגורים בעיר מזרח אירופאית אחת ואחריה אחת נוספת. קפיצה מאי יווני אחד לאחר, והזדמנות אחת לעבור לצד השני של העולם.

עברה שנה מאז שהגעתי למיאמי, ואהבת הטיולים עדיין חיה ובועטת בתוכי. בין העבודה ללימודי התואר בניהול ותקשורת, אני מנצלת כל הזדמנות לחקור גם כאן, את הצד המערבי יותר של הכדור.
ובין יעד ליעד, מוצאת את עצמי חולמת על להפוך את האהבה לטיולים ולכתיבה למקצוע, להראות פרספקטיבה קצת שונה מיעדים, ולתת טעימה קטנה לקוראים שלי ממקומות בעולם אליהם לא חשבו להגיע.


מה עוד אני עושה


side_borderכתיבת תוכן מקוריside_border

side_borderנהנית ברילוside_border

side_borderחובבת נעלייםside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק