![head_image](https://www.blogeristit.com/wp-content/uploads/2021/01/newcover-3.png)
La petite fleur rose
פוסטים נבחרים![](/wp-content/themes/blogerist-v2-etyhadar/assets/images/hubblog_star.png)
על הבלוג
לבלוג קוראים La petite fleur rose שזה אומר פרח קטן וורוד בצרפתית. בחרתי בשם הזה בשל האהבה שלי לפרחים בכלל ולפרחים ורודים בפרט. כשאני חושבת על פרח ורוד ויפה עולה לי הרדוף הנחלים – יפה ועדין אך רעיל וקטלני, כאשר כאן אני באה לידי ביטוי. הבלוג יתמקד בחלקים היפים יותר בחיים שלי ובאלו שקצת פחות ויחולק לשלושה תחומים; טבע, מינימליזם והפרעות אישיות.
אתחיל מהסוף ואדבר על הפרעות אישיות ועל שלושת האשכולות אליהם חילקו את ההפרעות השונות בדגש על אשכול ב', שם אני נמצאת. אפרט איך זה לחיות עם הפרעת אישיות ואיך היא משפיעה על חיי, על הסטיגמות שמגיעות איתה ועל הטיפולים השונים שעברתי.
אמשיך בלספר על המשיכה שלי לטבע. אחרי שנים של טיפולים פסיכולוגים שונים, הבנתי שהפסיכולוג הטוב ביותר שפגשתי הוא הטבע. האנרגיות שאני סופגת, היופי עוצר הנשימה והמחזוריות המדהימה שהטבע ממשיך לקיים בכל יום הקסימו אותי. בין אם בהרים ירוקים מלאי צמחייה בצפון או במדבריות עם נחלים שבוקעים מסלעים בדרום – הטבע מחבק ומכיל, לא שופט ומאפשר חופש אינסופי.
אסיים במינימליזם – זהו תהליך שהתחלתי לא מזמן והוא מתקשר גם להפרעות אישיות וגם לאהבתי לטבע. אנחנו מגיעים לעולם ללא דבר וכך גם נעזוב אותו. לחפצים אין ערך כשלעצמם, אלא רק את הערך שאנחנו בוחרים שיהיה להם, ולכן הדברים המקיפים אותנו צריכים להיות מעטים ולשרת אותנו. יצירת מרחב נקי מחפצים מיותרים מזרימה אנרגיה חיובית להתמודדות הנפשית שלנו ולהבנה שלנו מה באמת חשוב. וכמו שלכל דבר בטבע יש מטרה, כך גם לחפצים המקיפים אותי.
מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע ולהירשם לבלוג.
à bientôt
![Author](https://www.blogeristit.com/wp-content/uploads/2021/01/profil-4.png)
מה עוד אני עושה
כתיבה ועריכת תוכן
בניית אתרים בסקוורספייס
לימוד מינימליזם