בלוג טיולים של מירב טלמור קשי טיפים וייעוץ ליעדים בארץ ובחול
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > מירב טלמור קשי

head_image

חלומות ומסעות

תחום

טיולים

ממתי?

2019

כניסה

לבלוג

על הבלוג

הבלוג שלי נולד מתוך אהבה לטיולים, למסעות בארץ ובעולם, להגשמת חלומות לעצמי וגם לאנשים אחרים, כי הרי אין טוב יותר, מאשר לפתוח את היום בעבודה שאוהבים וכמובן גם לשמח אחרים בידע שלי, ביכולת הניתוח והכתיבה והשקעה מכל הלב.

אני עצמי, עוסקת כבר 16 שנה בתחום תקשורת ויחסי ציבור וגם בתחום כתיבה עיתונאית בנושאי תיירות ונושאים נוספים, כך שהכתיבה היא חלק ממני ואך טבעי לי, שיהיה לי בלוג משלי, בלוג שמתאר את המסעות בארץ ובעולם, טיפים ותובנות חשובות, ידע והשראה, תוכניות לגבי העתיד והרבה סיפורי מסע ותמונות שצילמנו לאורך השנים.

אני חושבת שהרבה שנים כבר רציתי שיהיה לי בלוג משלי, אבל לוקח זמן במרוץ החיים, לעצור רגע, לחשב מסלול מחדש, לשבת ולהעלות על הכתב את הדברים, לעצב את הלוגו , לתכנן איך ייראו הפוסטים, מה תהיה הכותרת, איזו תחושה ואיזה ידע יועברו לקרואים שלי וכמובן, להנות מתהליך הכתיבה והחשיבה.

הטבע והטיולים הם חלק ממני, מאז נולדתי בקיבוץ יגור למרגלות ההר הירוק תמיד.
האהבה לטיולים בחו"ל, נולדה עם השנים לאחר השירות הצבאי, למדתי לתכנן את הטיולים היטב, להתאים למשפחה שלי, או למי שביקש עזרה ולהכיר את העולם טוב יותר.

ועל כן, בשנים האחרונות, אני מטיילת בעולם, עם משפחתי ועם חברות, ארצות הברית וקנדה, קוסטה ריקה ומקסיקו, יוון, אוסטריה, סלובניה, ערים נפלאות : פריז, לונדון, פראג, בודפשט , רומא, פירנצה ועוד ועוד.

ואם מחברים הכל יחד, אזי מגיעים לבלוג טיולים ולעיסוק בבניית תוכניות טיול, ייעוץ טיולים ותיירות, כתיבה עיתונאית וייעוץ שיווקי ואסטרטגי לבעלי עסקי תיירות ורשויות מוניציפאליות.

מקווה שנוכל להיפגש גם אצלי בבלוג וגם בשיתופי פעולה מעניינים יחד.

Author

שמי מירב טלמור-קשי, נולדתי בקיבוץ יגור ליד חיפה, מאז ומתמיד הטבע, הפרחים והמרחבים היו חלק בלתי נפרד ממני. נולדתי להוריי האהובים עליי מאוד – רמי ורעיה ז"ל, אחות קטנה לשני אחים דורית ויובל. אני נשואה לאלון ואימא לרז, יותם ועמרי ( וכמובן גם להיילי שלנו, הכלבה האנושית).

בשירותי הצבאי הייתי קצינת חינוך, לאחר מכן למדתי לתואר ראשון בלימודי ארץ ישראל ותולדות האמנות באונ' תל אביב, תואר שני בשיווק ויחסי ציבור בארצות הברית, אותו למדתי במסגרת שליחות דיפלומטית בניו יורק ולימודי תעודה של ייעוץ ארגוני בבר אילן.

במהלך 16 השנה האחרונות, אני עובדת בתחום התקשורת, יחסי ציבור וייעוץ אסטרטגי , כולל כתיבה עיתונאית וייעוץ לעסקים בנושאים אלו ולפני שנה פלוס, פתחתי חברה עצמאית לתכנון טיולים בהתאמה אישית ללקוחות וייעוץ לתיירות. במסגרת פתיחת החברה שלי "חלומות ומסעות", הקמתי גם בלוג טיולים משלי, שילך ויתמלא בעוד ועוד תכנים מקצועיים ומעשירים, על טיולים בארץ ובעולם. עולם הבלוגינג ותחום הטיולים בכללותו, גרם לי להכיר קהילה נפלאה של אנשי מקצוע כל אחד בתחום שלו : בלוגינג, ייעוץ, תקשורת, שיווק וכיוצא בזה. שפע של מידע בקהילה מקצועית, ומבחינתי תמיד משמח אותי, מלבד פיתוח העסק שלי, ליזום שיתופי פעולה נוספים, או להיות חלק מיוזמות שעולות בקהילה. מאחלת לכולנו ימים טובים ועבודה ברוכה.


מה עוד אני עושה


side_borderייעוץ עסקיside_border

side_borderכתיבה עיתונאיתside_border

side_borderהרצאותside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק