מיס מנדלה בלוג מגזין על נשים פינות עבודה ועסקים בלוג לייף סטייל
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אישי > עמנואלה בינר

head_image

Miss mandala

תחום

עיצוב

ממתי?

2015

כניסה

לבלוג

על הבלוג

את "מיס מנדלה" פתחתי לפני כחמש שנים כבלוג בבלוגר, בו כתבתי בערך פעם בחודש וחיפשתי את הדרך בעולם הכתיבה. אחרי כמה זמן מצאתי את התחום שעניין אותי – פינות עבודה. החלטתי להתמקד בנושא הזה ולכתוב תכנים רלוונטיים אליו.

בניתי אתר חדש בוורדפרס והפכתי את הבלוג למגזין על נשים, עסקים ומרחבי עבודה. לאורך השנים עלו במגזין תכנים רבים: סיפורים של עסקים, המלצות לפינות עבודה, פוסטים אורחים שנכתבו על ידי נשים מתחומי עשייה רבים, פוסטים אישיים ומדורים נוספים. בזכות הכתיבה והמגזין הכרתי עשרות אם לא מאות של נשים מתחומי עשייה שונים, ואני מרגישה שזה העשיר את חיי וגם שינה את נקודת המבט שלי לגבי עצמאות ועסקים.

במרץ 2020 פתחתי את מדור "נשים ועסקים" שמטרתו לחזק עשייה נשית בימים האלו, ונשים רבות כבר התראיינו לכתבות במדור זה.

אתם מוזמנים להיכנס ולהכיר

Author

ההתנסות הראשונה שלי בכתיבה הייתה לפני כחמש שנים והרגשתי שזה משהו שאני רוצה לעסוק בו.

לפני כן הייתי בתחום אחר לחלוטין. סיימתי תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים, שניהם באוניברסיטת תל אביב ובמשך למעלה מעשר שנים עבדתי במחלקות כלכליות של חברות בינלאומיות. עד שהחלטתי לעשות שינוי.

התחלתי ליצור פריטים בעבודת יד עם מסמרים וחוטי רקמה, וגם רקמה על נייר ומאוד נהנתי, אבל כשגיליתי את עולם הכתיבה פשוט נשאבתי אליו. עם הזמן רכשתי ניסיון וגם כלים, שעזרו לי להתפתח וכיום אני גם כותבת עבור עסקים, מקיימת פגישות ייעוץ עסקי ומלווה בעלות עסקים בהתפתחות המקצועית שלהן. אני אוהבת להכיר עסקים חדשים ואוהבת את סיעור המוחות בכל תהליך ייעוץ או ליווי. עסקים נכנסים לי ללב די מהר.

לפני שנה וחצי יצא לאור הספר שלי, "פינה משלך – סיפורים על נשים ומרחבי עבודה", ספר שמאגד בתוכו סיפורים של שלושים נשים ופינות העבודה שלהן. הוצאתי אותו לאור לבד אחרי קמפיין הדסטארט וכיום הוא נמכר בחנויות מוזיאון, עיצוב וספרים ברחבי הארץ.


מה עוד אני עושה


side_borderהספר side_border

side_borderכתיבת תטכן לעסקיםside_border

side_borderיעוץ בהתפתחות העסקside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק