בלוג לייף סטייל ובלוג אמהות והורות של איילה CV הלוא היא אמא שוקעת בחן
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אישי > איילה כספי (CV)

head_image

שוקעת בחן

תחום

הורות

ממתי?

2018

כניסה

לבלוג

על הבלוג

הבלוג עוסק בעולמות התוכן שלי ודברים שמעניינים אותי, הכתיבה עוזרת לי לארגן את העולם והמציאות.
כל אחד מאיתנו, מייצר לו פיסות "גן עדן" – שעליהן הוא אחראי ויכול להעניק אותן לאחרים ואת זה אני משתדלת לעשות בבלוג שלי.

לפעמים אני כותבת על טיולים, חוויות, אנשים שאני אוהבת ומעריכה ולעיתים משתפת  במחשבות, הגיגים ורעיונות שפשוט חייבים לצאת לכתב ולקבל חיים משל עצמם. אני קצת מכל דבר ומשתדלת לא להגדיר את עצמי במשפט אחד… וכך גם הבלוג שלי.

אני כותבת לאחרים (בוחרת אותם בפינצטה), יוצרת שיתופי פעולה מסחריים, אבל מתוך בחירה רק של אלה שאני אוהבת.

Author

היי אני איילה, חיפאית, תל אביבית וכיום משלמת ארנונה בראשון לציון. אוהבת פחמימות, אוהבת לאכול, אוהבת אסתטיקה על כל גווניה, אני צינית פסימיסטית אבל מתמודדת עם זה לא רע, משתדלת בכל מקרה.

בשנים האחרונות למדתי על עצמי ומודה, שאני קצת מכל דבר. מאפיינת, מדברת, כותבת, אשת חינוך, מייצרת אסטרטגיות תוכן, עוזרת לעסקים למצוא את הקול שלהן במדיה, מקשרת בין אנשים ומצלמת את החיים ומה שביניהם.  נעה לי בין ביישנות לחברתיות, תלוי מצב ומצב רוח:)

אני חלק מהדור החדש שהוא דור של אנשי הרנסנס –  לקח לי למעלה מעשור להצליח להגיד ובקול רם שאני לא מתמחה בדבר אחד בלבד, למרות שזו הייתה תפיסת העולם שלי – למצוא משהו אחד ולהיות הכי טובה בו.

יש לי בלוג, פייסבוק תוסס ואינסטגרם פעיל. עם זאת קשה לי עם הגדרות שקושרות להגדרה אחת לפלטפורמת ביטוי (בחיים לא תשמעו אותי אומרת בקול רם ״אני בלוגרית״).

בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד וספרות, תואר שני בטכנולוגיה בחינוך, בוגרת סטארט-אפ חינוכי (כמאפיינת) שאותו עזבתי כשהתחלנו את טיפולי הפוריות.

אני חיה על התפר של בין לכתוב לעצמי ולכתוב לאחרים. אני אוהבת את ההכרה בכתיבה, כמו כל אחד שכותב עושה לי טוב להגיע ללב של אנשים, אבל עדיין מתמידה בכתיבה לעצמי.


מה עוד אני עושה


side_borderפיצוח נראות בדיגיטלside_border

side_borderהפקות תוכן טיילורמיידside_border

side_borderשיתופי פעולה מסחרייםside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק