בלוג אוכל נטול גלוטן נכתב על ידי ליליה ויינרוט אם לילדה עם צליאק
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אוכל ובישול > ליליה ויינרוט

head_image

אמא ללא גלוטן

תחום

אוכל

ממתי?

2019

כניסה

לבלוג

על הבלוג

את הבלוג שלי הקמתי לאחר גילוי צליאק לבתי והוא מתבסס על מתכונים ללא גלוטן בלבד.

הבלוג מכיל את כל יצירות המטבח שלי, שרובן באות מאמי שאוהבת גם ליצור במטבח. כיוון שעלינו מברית המועצות ב-1991, חלק מהמתכונים הם בהשראת המטבח הרוסי שאני מאוד קשורה אליו.

אני מנסה לסייע להורים כמוני, אשר בבת אחת נאלצים לבצע שינוי תזונתי לילדיהם בבית. המטרה שלי היא שהורים וילדיהם יוכלו לשבת לארוחה משפחתית ולאכול את אותם המאכלים (גם אם לא כולם צליאקים).

כמו כן, חשוב לי לתת מענה לסוגיית הקמחים. ידוע שיש שפע קמחים ללא גלוטן בשוק ואני מנסה ליצור מתכונים לכל סוג קמח, כך שכל אחד יוכל למצוא בבלוג מתכון שמתאים לו.

הבלוג שלי אמנם טרי יחסית, אך מחודש לחודש התנועה באתר עולה ואף כתבתי מעל 10 מתכונים למדור האוכל במעריב אונליין. אני מאושרת כאשר גולשת כותבת לי שעזרתי לה להכין מנה לילד שלה והם אכלו בהנאה!

Author

אני ליליה ויינרוט מזכרון יעקב, אמא למאיה ואלון ונשואה לניסן.

ב-2017 חוויתי משבר בחיי המקצועיים, כאשר עזבתי עבודה יציבה בתחום הפיננסי, תחום שלא אהבתי ולא התחברתי אליו. נשברתי מהמירוץ היומיומי וכל נסיון למצוא עבודה שתשלב גם בית, נכשל.

הרגשתי כשלון והייתי מבולבלת. ואז, ב-2018 אבחנו לבת שלי צליאק וכל רגע פנוי ביליתי במטבח בנסיון למצוא מתכונים טעימים ללא גלוטן. התשוקה שלי לאוכל ולמטבח באה לידי ביטוי, כמו גם הרצון ליצור זיקה למטבח הרוסי שגדלתי עליו.

החלטתי שאני יוצאת לחופשי ומקימה בלוג בלי לדעת כלום על שיווק, רשתות חברתיות וצילום. אין ספק שאחד הצדדים המהנים בבלוג זה ללמוד כל אחד מהתחומים הללו ולהכיר אנשים מוכשרים.


מה עוד אני עושה


side_borderפיתוח מתכוניםside_border

side_borderכתיבת תוכןside_border

side_borderצילום קולינריside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק