בלוג טיולים של נירי שאול אמא מטיילת לבד על אמהות שמטיילות לבד בחו"ל
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > נירי שאול

head_image

Mom travels solo

תחום

טיולים

ממתי?

2017

כניסה

לבלוג

על הבלוג

החיים הם מה שאתה עושה מהם – ואני משתדלת לעשות בעיקר מה שאני אוהבת. אחד הדברים שאני הכי אוהבת לעשות זה לטייל לבד. כן כן, לבד, איתי ועם עצמי.

מוזמנים להצטרף אליי לחוויות מטיולי הסולו שלי, כאישה, שהיא גם אמא, שמשאירה בכל פעם בעל ושני ילדים בבית.

הבלוג מספר על מקומות שאהבתי, חוויות שחוויתי, וגם חוקר קצת יותר לעומק את הנושא הזה של זמן איכות לבד עם עצמי.

הקמתי את הבלוג ביוני 2017, כדי לתת מענה לכל הנשים והאימהות שאמרו לי תמיד שהן ממש רוצות לטוס לבד אבל אין להן אומץ, ולכל אלה שתמיד שאלו איך עושים את זה, לאן כדאי לטוס, ומאיפה להתחיל.
אני רואה את הבלוג הזה מעין שליחות שלי, לשתף בחוויות וטיפים מהניסיון שלי, ולתת השראה ודחיפת אומץ לנשים שרוצות לבלות זמן איכות עם עצמן ולא יודעות איך הכי נכון לעשות זאת.

המטרה היא להנגיש את החוויה של נסיעה לבד, לתת טיפים להתמודדות ולהתארגנות, ולהמליץ על מקומות שבהם קל ונוח לטייל לבד.

כיום אפשר למצוא בבלוג סיפורים על יעדים מומלצים לנשים לטיולי סולו, חוויות מנסיעות שלי, קצת על החוויה של להיות לבד והמשמעות של זה, טיפים והמלצות להתארגנות לטיולים, וגם פינה נהדרת המארחת נשים ואמהות שטסו לטייל לבד בחו"ל ומשתפות את הסיפור שלהן.

Author

הי, אני נירי שאול, נשואה לעופר, ואמא של גיא ונועה.

אני מולטי-פוטנציאלית בהגדרה, מהרגע שהבנתי שיש דבר כזה. אני בעלת עסק עצמאי לכתיבת תוכן וייעוץ תדמית עסקית. עובדת עם בעלי עסקים וחברות, מעבירה הרצאות, מתופפת, מנגנת בגיטרה, וברוב הזמן משתדלת לעשות דברים שעושים לי טוב על הלב.

הדברים שעושים לי טוב על הלב בימים אלה הם המוזיקה (שהיא אוויר לנשימה ולנשמה), הילדים שלי (שמספיק חיבוק אחד מהם בשביל לרפא את הנפש), עופר שאול (שבלעדיו אני חצי בנאדם), זמן לבד עם עצמי, דיקור, חוצלארץ, עוגות ומאפים, וספוטיפיי.

תמיד אהבתי להיות לבד. לא בקטע של התבודדות אלא בקטע של זמן איכות. מהרגע שנהייתי אמא, זה הפך להיות קצת מאתגר, אבל אני מקפידה לאפשר את זה לעצמי ככל שאני יכולה. ובגלל המשיכה הגדולה שלי לנסיעות בעולם, היה לי ברור שיגיע גם הרגע שארצה לטוס לבד לחו"ל.

לפני 7 שנים בערך, החלטתי לקחת את עצמי לחופשה קצרה באמסטרדם, ומאז הפכתי את זה למסורת שאני מאוד נהנית לשחזר פעם או פעמיים בשנה


מה עוד אני עושה


side_borderמרצה על הבלוגside_border

side_border כותבת תוכן לעסקיםside_border

side_borderמרצה אודות תדמיתside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק