בלוג טיולים וטראקים של אורה גזית חלומות שמורים
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג טיולים > אורה גזית

head_image

חלומות שמורים

תחום

טיולים

ממתי?

2017

כניסה

לבלוג

על הבלוג

הבלוג שלי משלב בין שני דברים שנותנים לי השראה ורוח גבית בחיים – הצילום והכתיבה. בבלוג אני מתעדת בעיקר טיולים שאני עושה על פני הגלובוס – בארץ ובעולם – אך לא רק.

בתחום הטיולים אני משלבת סיפורי טיול עם טיפים והמלצות לטיול במקומות מוכרים ופחות מוכרים. אני כותבת על טרקים בהם צעדתי, טיולים אורבניים, טיולים משפחתיים ומסעות ארוכים. בעיני המקום בו מטיילים הוא רק תפאורת רקע ומה שבאמת "עושה את הטיול" הוא כל מה שמעבר, שיוצר את החוויה אותה ניקח הביתה ונשמר כזכרון יקר.

בבלוג אני משתפת את הקוראים בחוויה האישית שלי ובנקודת מבטי הייחודית על המקום עליו אני מספרת, ובזכרונות שנשארו לי מאותו המקום.

כטיילת ותיקה אני יודעת כמה השקעה נדרשת בכדי לתכנן טיול טוב. ולכן, אחד המדורים הפופולאריים ביותר בבלוג הוא מסלולי טיול שהכנתי עבור הקוראים שלי להורדה ולהדפסה.

בנוסף לטיולים יש בבלוג פינה חמה ומיוחדת למה שאני מכנה "החיים עצמם". פינה זו מוקדשת לכל מה שנוגע בחיים שלי. זה יכול להיות סיפור משפחתי אישי, זכרונות ילדות, המלצה על ספר או תערוכה שנגעו בי במיוחד ועוד.

כל אלה לא היו קיימים מבחינתי ללא הצילום, שהוא חלק בלתי נפרד מחיי ולכן בלתי נפרד מהבלוג. פעמים רבות צילום מתחיל אצלי מחלום, מזיכרון רחוק, מתחושה, רגש, מראה ואפילו ריח. כל אלה באים לידי ביטוי בתמונות שתמיד תמיד אני מקפידה שיספרו סיפור. לספר סיפור בתמונה זו אומנות בפני עצמה ואני מקדישה לכך זמן ומקום בבלוג שלי.

אני חושבת שבסיכומו של דבר מה שהבלוג שלי משקף בצורה הנאמנה ביותר – הוא את הפרספקטיבה שלי על העולם. מזמינה אתכם לצלול פנימה, לשטוף את העיניים, לרגש את הלב ולהתחיל לתכנן את הטיול הבא שלכם.

Author

שמי אורה גזית – צלמת, כותבת, מטיילת. בהשכלתי – ד"ר ליעוץ חינוכי, ולפרסנתי - מנהלת פרויקטים של פיתוח ארגוני ברשויות מקומיות. אני אוהבת לשלב בין תחומי עשייה ודעת ומוצאת את החיים כך הרבה יותר מעניינים ומגוונים.

את ההשראה הגדולה שלי אני שואבת מטיולים, שמאפשרים לי להביא לידי ביטוי ומיצוי את מספרת הסיפורים שבי – דרך התמונות והמילה הכתובה. אני אוהבת לשוטט בארץ ובעולם ולתעד את מה שרואות עיני מנקודת מבטי הייחודית. הצילום והכתיבה ממלאים אותי שמחה והתרגשות בכל פעם מחדש, אם זה במקומות מרוחקים אליהם הגעתי במסעותי על פני הגלובוס, ואם זה מתחת לאף ממש קרוב לבית.

נולדתי בקיבוץ גבולות, הנמצא בנגב המערבי, ובעשרים השנים האחרונות אני מתגוררת עם משפחתי בחיפה, עיר שאני מאד אוהבת. יש בה שילובים מדהימים של תרבויות ודתות, מרקם אנושי מרתק, טבע מסעיר ואורבניות רבגונית.

הבלוג שלי אורז את כל אהבותיי לכדי תמונה אימפרסיוניסטית שבה מתערבבים הטיולים, התמונות, המילים והחיים עצמם.


מה עוד אני עושה


side_borderמובילה סיורי אמנות-קיר side_border

side_borderצילום לייף סטיילside_border

side_borderמנהלת פרויקטיםside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק