בלוג אישי על התמודדות עם מחלת נפש של יוסי פת
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אישי > יוסי פת

head_image

היומן של יוסי פת

תחום

אישי

ממתי?

2020

כניסה

לבלוג

על הבלוג

בבלוג תמצאו הגיגים מהיומן שלי על ההתמודדות עם מחלת נפש, דכאון, קשיים חברתיים וחרדות.

לצד זה, אני חולק בו טיפים מנסיוני עם אתגרי היומיום, שרוב האנשים נתקלים בהם: שינוי הרגלים, דחיינות, נדודי שינה, הפסקת עישון ועוד. בנוסף, יש בו הגיגים פילוסופיים על החיים, המוות ומה שביניהם.

את היומן התחלתי לכתוב בהמלצת הפסיכולוגית האהובה שלי. ב-2019 התחלתי לחלוק חלקים ממנו בעם משפחתי. בעקבות התגובות שלהם נולד הבלוג.

הבלוג פונה בעיקר לאנשים שסקרנים לגבי מחלות נפש ולמתמודדים. אבל אני מאמין שכל אחד שמתעניין בשאלות פילוסופיות על החיים יוכל למצוא כאן עניין.

מוזמנים לקרוא ולשתף אותי חזרה במחשבותיכם.

Author

שמי יוסי פת, אני בן 63, מהנדס תוכנה במקצועי, חובב פילוסופיה ומתמודד עם מחלת נפש. עד לפני כשנה חילקתי את רוב זמני בין ביקורים אצל רופאים, בהייה בטלוויזיה ושינה. אפשר להגיד שחיכיתי באופן פאסיבי למוות.

 

בשנה האחרונה התחלתי להיות פעיל יותר; לשיר במקהלה, להשתתף בשיעורי פילוסופיה ועוד. התחלתי גם לשתף בוואטסאפ המשפחתי הגיגים מהיומן שלי על השינויים שאני עובר בחיי ועל השקפת עולמי.

 

בעקבות השיתופים האלו נולד לו הבלוג. בבלוג אני חולק את דרכי ההתמודדות שלי עם המחלה ועם אתגרי החיים הרגילים. כמו כן, אני משתף במחשבות פילוסופיות על החיים.

זו תעוזה לא נורמלית לחשוף את עצמי בשמי המלא, ולזרוק לאלף עזאזל את הסוד הרפואי.
אז למה בכל זאת אני מפרסם את היומן הזה?

ראשית, כי היומן מאפשר לי להעלות על הכתב דברים שמסתובבים בראשי כבר כמה ימים ולפעמים עשרות שנים. שנית, כי אני חושב - אולי בתמימות, אולי בחוצפה, אבל לדעתי בשכל ישר - שאם זה מענין אותי יש סבירות טובה שזה יעניין אחרים.

אני מכוון בעיקר לאנשים שסקרנים לגבי מחלות נפש ולמתמודדים. אבל אני מאמין שכל אחד שמתעניין בשאלות פילוסופיות על החיים יוכל למצוא כאן עניין.

אשמח לשמוע מכם בחזרה.


מה עוד אני עושה


side_borderכותב בבלוגside_border

side_borderמעלה שאלותside_border

side_border כותב בכנותside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק