ניר רויטמן צילום פורטרטים בלוג צילום מקצועי
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג צילום > ניר רויטמן

head_image

ניר רויטמן בלוג צילום

תחום

צילום

ממתי?

2019

כניסה

לבלוג

על הבלוג

בלוג הצילום שלי נולד לא במקרה, אך הופתעתי בעצמי מזה שהוא נולד שונה מכל מה שתכננתי לפני.

זה נכון שבתור צלם תמיד התעניינתי ואהבתי לחפש מידע וחומר שניתן ללמוד ממנו עוד משהו על צילום. הרעיון המקורי שלי לבלוג היה לעשות כמו הרבה אחרים ולתת מידע טכני לצלמים ושאר מדריכים. יש הרבה בתי ספר והרבה צלמים שעושים את זה וחשבתי שאהיה עוד אחד.

קיבלתי החלטה והתחלתי לכתוב שיעורים לקורס יסודות. למזלי (ולצערי) אני בן אדם שמשתעמם די מהר ואמרתי לעצמי, אולי אני ארשום דבר ראשון מה זה צילום. התחלתי לגבש רעיונות ואז פתאום אמרתי לעצמי שיש כל כך הרבה פוסטים על מה זה צילום, אולי אני אכתוב על "למה חשוב לדעת מה זה צילום".

הפוסט הראשון נולד והבנתי שנולד פה משהו אחר ממה שחשבתי. במקום פוסט שפונה לצלמים, נוצר פוסט שלא דורש רצון להתעמק בידע טכני ומדבר על עולם הצילום בצורה חוויתית שכל אחד יכול להיקשר אליה. מאז אותו פוסט אני שמח שזנחתי את כל הרעיון לכתוב שיעורים טכנים שישעממו אותי.

התחלתי לכתוב על נושאים רבים בעולם הצילום שלא פונים לצלמים אלא לקוראים שמתעניינים בחומר קריאה קליל שצילום הוא מה שעוטף אותו. כיום אצלי בבלוג ניתן לקרוא דעות על עולם הצילום וגם לראות מדריכים תיאורטים לצילום שפונים לקהל שרוצה כמה טיפים טובים בלי צורך בידע טכני. דבר נוסף שאני גאה בו זה שהבלוג שלי מיועד ליצור שיח תרבותי בלי לערב את הדברים שרק צלמים מסוגלים לאהוב.

Author

שמי ניר רויטמן, ואני צלם שאוהב צילומי פורטרט קלאסים, נופים מדויקים ומאוזנים, את האנשים ששרים על במה מול אלפי אנשים והרבה יופי. אה כן, ואת כל אלו אני אוהב גם לצלם. לעולם הצילום אני אוהב לספר שהגעתי במקרה, בהחלטה פזיזה של לילה אחד.

אמנם גדלתי בסביבה שהיו בה מצלמות וחלקן היו שלי, אבל ההחלטה לקנות מצלמת רצינית ולהיכנס לעולם הצילום נעשתה לראשונה בערב מסוים באיזה קפיץ של מחשבה.  כבר באותו הלילה בלי להתייעץ חיפשתי את כל המידע שהייתי יכול לספוג על מצלמות ולמחרת כבר קניתי את המצלמה עם העדשה ושאר האביזרים. היום אחרי שנים מאז אותו ערב אני אומר לעצמי שהגורל לא רצה לחכות לי וקיבלתי איזה פוש מזורז מהעולם.

כיום שכבר הצלחתי קצת להתמקצע אני יותר ויותר מבין שמה שדוחף אותי לפעול ולהיראות שונה מהרבה צלמים אחרים זה אידיאל היופי שאני מאמין בו. אני רוצה לדאוג שהמצולמים שלי ייראו יפים, מכובדים והכי חשוב נעימים ובאופן תיאורטי כל צלם יגיד על עצמו אותו דבר ויישם איך שהוא יודע. יש לי נטייה מסוימת לפורטרטים קלאסים שאמנם נראים מודרנים אך יש להם זיקה לציורים ישנים של מלכים מהעבר.

 


מה עוד אני עושה


side_borderצילומי סטודיוside_border

side_borderצילומי חוץside_border

side_borderפורטרטיםside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק