בלוג יומן שר של שחר שמאי
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אמנות ותרבות > שחר שמאי

head_image

יומן שר

תחום

שירה ומחזות זמר

ממתי?

2017

כניסה

לבלוג

על הבלוג

בתחילת 2017 ישבתי לי פה באנגליה, תקוע בענייני ויזה ומרוחק מהחברים והמשפחה. התגעגעתי לעברית, התגעגעתי למוסיקה בעברית, ועם זאת היו לי פה ימים מדהימים ממש של למידה וצמיחה והכל היה מרגש ומציף שהרגשתי שבא לי לחלוק את זה עם חברים למקצוע. לשתף בגילויים, לחלוק את הקשיים, את הדרכים שעברתי בהן ואלו שעדיין לא.. וככה נולד לו הבלוג!

בבלוג אני מציע גישות שונות ונקודות למחשבה שאני שואב מהתעשייה בלונדון, וכן מחברים וקולגות שפזורים ברחבי העולם. אני משתדל להשאיר את זה תאכלסי ופרקטי.. כי יאללה.. יש מלא פלספנים במקצוע הזה – וזה לא הקטע שלי.

אז אם אתם עדיין תלמידים לפיתוח קול או שמה כבר זמרים מקצועיים, שחקנים, או כותבים לבמה, מנהלים מוסיקליים, בימאים – אני מקווה שתוכלו למצוא פוסטים שידברו אליכם – בין אם זה בנושא טכניקה קולית, קשיים בדרך המקצועית שכולם חווים, חדשות מעולם הבמה, ועוד.

Author

שחר שמאי מוסיקאי, יוצר בתחום התיאטרון ומורה לפיתוח קול

שחר בוגר תואר שני מהמחלקה לשירה קלאסית מהאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. ב- 2016 סיים את לימודיו לתואר השני נוסף במחזות זמר ב- GSA - Guildford School Of Musical Theatre, אחד מבתי הספר המובילים בתחום באנגליה ובעולם, וכיום מלמד במספר מוסדות גבוהים למשחק ומחזות זמר, בניהם PPA, AMTA, Urdang ועוד.

מאז שעבר ללונדון שחר עובר השתלמויות רבות בתחום הקול, וממשיך ללמוד ולהכיר טכניקות שונות, גישות להוראה וכן מנהל את הבלוג "יומן שר" בו הוא כותב על הרהוריו בתחום פיתוח הקול בפרט ואמנויות הבמה בכלל.

שחר מלמד תלמידים רבים שמשתלבים בתעשיית מחזות הזמר והמשחק המקומית. בשנה האחרונה שחר הוזמן ללמד בסדנה של שמונה ימים בעיר Oss שבהולנד יחד עם כמה מהמורים המובילים באנגליה.

במהלך לימודיו באנגליה שחר וחבריו לכיתה כתבו מחזמר מקורי בשם Date.com   שזכה להצלחה ויצא מכתלי בית הספר לתיאטרון בלונדון. מאז, שחר עוסק גם ביצירה (כתיבה והלחנה), בימוי והפקה של מחזות זמר בלונדון תחת קבוצת התיאטרון שהקים עם שותפו דיוויד ג'מאל - The JEWish Cabaret.

קבוצת התיאטרון העלתה מופעים שונים מאז היא הוקמה, והאחרון שבהם הוא מחזמר מקורי בשם - Café Named Desire שעלה בקיץ 2018 לביקורות משבחות. המחזמר הוזמן להשתתף בפסטיבל היהודי הבינ"ל לתרבות עכשווית שנערך בסוף נובמבר 2018 בבית מזי"א בירושלים.

אתר הקברט היהודי בלונדון - https://www.thejewishcabaret.com/


מה עוד אני עושה


side_borderשיעורי פיתוח קולside_border

side_borderסדנאות והרצאותside_border

side_borderכתיבה והלחנה לתאט'side_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק