בלוג הסיפורים של סופי ביסק רוקחת סיפורים
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אישי > סופי ביסק

head_image

רוקחת סיפורים

תחום

סיפורים

ממתי?

2019

כניסה

לבלוג

על הבלוג

הבלוג רוקחת סיפורים נפתח בשנת 2019, אחרי שהחלטתי שהגיע הזמן להוציא לאור את הסיפורים, המתכונים והעצות שאספתי מסבתא ומכל זקני העולם.

הבלוג משלב עולמות שונים, סיפורי תנ"ך, תלמוד, סיפורי עמים, נסיון אישי, סיפורים של אנשים שונים ומשונים והגיגים על החיים. בין חתולים, כלבים ושאר חיות הגן.

בתור מי שגידלה את עצמה ואת אחותה מגיל 6 לבד, אספתי המון סיפורים ואגדות שעזרו לעבור את היום יום בכל צבעי הקשת ללא תסכול וזכרונות רעים.

את הסיפורים שאני מספרת בבלוג, אספתי מילדותי בבית חרדי עם סבא רב, דרך מפגש עם 2500 ספרים, חלקם נדירים, של אבי, ד"ר לפילוסופיה ומהנדס חשמל, וכמובן הטיול במסלול החיים, הלא שגרתי שלי.

כולי תקווה שתמצאו את עצמכם בחלק מהסיפורים שלי, כי העולם נברא במילה והמילים בוראות את מציאותנו ולא פעם נמצא תשובה באגדה רחוקה שנתפרה במיוחד להתמודדות של היום.

Author

תמיד שואלים אותי, מאיפה יש לי כל כך הרבה סיפורים. התשובה היא מאוד פשוטה, מהחיים.

נולדתי במוסקבה בברה"מ, גדלתי בבית חרדי ציוני עם סבא רב ומניין של שבת, נשארתי לגדל את אחותי כשסבא וסבתא עלו לישראל, הורים מסורבי עליה במשך 6 שנים, אמא היתה אסטרופיזיקאית ואבא ד"ר לפילוסופיה ומהנדס חשמל (כי צריך להתפרנס).

עליה לארץ דרך קרית מלאכי – ירושלים, בעברי: מתנחלת, דתיה, 2 אקסים, 9 ילדים, אלוהים שהולך וחוזר, קוראת בקלפי טארוט, הילארית ומכשפה באופן כללי.

בעיקר – אם כל חי.

אז מאיפה הסיפורים? מהחיים. חלקם נכונים, חלקם בדמיון, וכל אחד יכול למצא בו את התשובה שהוא מחפש.


מה עוד אני עושה


side_borderסורגת בובותside_border

side_borderמלמדת אומנותside_border

side_borderתלמידה נצחיתside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק