שירה דרמון בלוג אמהות אבנים חצץ חול
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אישי > שירה דרמון

head_image

אבנים חצץ חול

תחום

הורות

ממתי?

2015

כניסה

לבלוג

על הבלוג

הבלוג הזה נועד לשמח אותך ולתת משמעות למסע המורכב שהתחיל כשהפכת לאימא.

זו רק כותרת. כמו שאת רואה בחייך, מסע האימהות פוגש אותנו במקומות מגוונים, חלקם מפתיעים. אני משתדלת לתת מקום לכולם בבלוג. יש תקופות שאני כותבת הרבה ותקופות אחרות שקטות מאוד. יש תקופות שאני חושבת על עצמי כשאני כותבת, אחרות שיש קוראת מסוימת שנמצאת בראשי בזמן הכתיבה וימים שבהם אני שולחת את המילים כלחם על המים.

את הבלוג הזה פתחתי ברגעי שפל, כשהרגשתי שאני מאבדת את קולי בתוך האימא שאני. רמז: מצאתי אותו, והוא חזק מאי פעם, אבל זה לא כל הסיפור. החוצה ופנימה, פנימה והחוצה – הבלוג הזה הוליך אותי והלך איתי לגילוי החלום שלי. זה היה ועדיין מסע ארוך. המקום הזה הפך לי בית ועזר לי רבות בתהליך הצמיחה שלי, אבל מה שמופלא הוא שהוא עזר וממשיך לעזור גם למי שקוראת אותו. מישהי כינתה אותו 'חיבוק מרחוק'.

כשאת אמא את יוצאת בכל יום מחדש למסע. שותפים בו שלושה: את עצמך – מי שהיית רוצה להיות ומי שאת היום, הילדים – מי שהיית רוצה שיהיו ומי שהם היום, והחיים. זה לא מסע קל. הוא לפעמים בודד, לפעמים ביקורתי. למילים יש כוח לעזור לך לעבור את מסע האימהות ואני אשמח להכיר לך אותו, בבלוג ובחיים האמיתיים.

Author

אני מזמינה אותך להכיר אותי באמת – להכיר את החוזקות שלי (על פי מכון גאלופ) :

1. מייחדת. אני תמיד רואה איך כל אדם הוא יחיד ומיוחד. אני יכולה להבין בקלות את השונות של כל אדם ולתת לו מענה מותאם. אני תמיד מעדיפה את הפרטים על פני התמונה הגדולה.

2. מתפתחת. אני תמיד רואה את הפוטנציאל בכל דבר – כמה רחוק זה יכול ללכת. אני גם רואה בקלות את ההתקדמות הקטנה ביותר ומקבלת סיפוק משותפות בתהליך. אני גם מרגישה כל הזמן את הפער בין מי שאני באמת למי שאני כרגע, ואם אני לא מזכירה לעצמי 'הי, לאט לאט!' אני מתבלבלת.

3. מתכננת. אני בונה כל הזמן אסטרטגיות. אם אני נתקלת בבעיה אני מתכננת איך לפתור אותה ואז פותרת, וכבר מראש אני מוטרדת מהבעיות שיקרו. אני זקוקה לתכנון כדי להבין את החיים ולא טובה בהפתעות.

4. רגישה. אני מהנפגעות בקלות, ומזילה דמעות בכמויות על לא-כלום. מעגל הרגישות שלי רחב ואני חשה גם אנשים אחרים סביבי בקלות. גם בהיבט הפיזי: סף הרגישות החושית שלי גבוה.

5. חושבת. המרחב המשמעותי בעיניי הוא המרחב הפנימי, מרחב ההבנה. מתסכל אותי לעשות דברים בלי להבין אותם. המחשבות שלי הן פס-הקול של יומי, לפעמים כמוזיקת רקע ולפעמים בפול ווליום. זאת הסיבה שחשוב לי לנקות את הראש ולא רק את הסלון, זה מרחב חיים שלם.


מה עוד אני עושה


side_borderמלמדת קריאהside_border

side_borderמלמדת יצירהside_border

side_borderאמאside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק