בלוג אוכל, בלוג בישול סוויט דולי לאנשים שאוהבים להיות במטבח
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אוכל ובישול > דורית מנו – טל אור

head_image

Sweet Dooly

תחום

אוכל

ממתי?

2014

כניסה

לבלוג

על הבלוג

נעים מאד קוראים לי דורית ואתר האוכל שלי נקרא "סוויט דוּלי", אתר אהוב ונצפה, על ידי עשרות אלפי אנשים. בנוסף למתכונים, אני מספרת סיפורים שנוגעים לכם בלב ומחברת אתכם לתשוקה שלי לאהבת האוכל.
אני באה באהבה, להמתיק לאנשים את החיים.

באתר תמצאו מתכונים טעימים ומהירים שנראים כמו מיליון דולר. עוד לפני שאנשים ידעו מה זה "לצלחת", ראיתי בילדותי, את אמא שלי מגישה מנות מעוצבות שגרמו לאנשים לעצור נשימה.

גדלתי בבית יווני שכל היום בישלו בו אוכל טעים ואני נהנית לשחזר מתכונים ולהגיש לכם אוכל טעים ומדוייק.

אני שמחה מאד לארח אתכם באתר שלי ואם יש לכם איזושהי שאלה אני פה.

Author

עשרים שנה הייתי שכירה – מנהלת לשכתו של סמנכ”ל בית הספר הריאלי העברי בחיפה. תפקיד מוערך, משכורת יפה, תנאים טובים. הבעיה שבשנתיים אחרונות לתפקידי חליתי בדלקות גרון חוזרות ונשנות שבגללן הגעתי לאשפוזים בבית חולים וגם אנטיביוטיקה רגילה לא הצליחה לרפא לי את הגרון. הבנתי שאני שורפת לי את הגרון ואני זקוקה לחיים אחרים.
ישבתי בבית, הליכות בים ובין לבין פתחתי בלוג אוכל בסלונה עם סיפורים ומתכונים. ההצלחה לא אחרה לבוא ואחרי כמה חודשים פתחתי אתר עצמאי. היום אני אושיית רשת.

האתר שלי הוא ההצלחה שלי, סוויט דולי הוא כרטיס הביקור שלי. לא תכננתי להיות עצמאית, אבל התאוצה שבה התפתח האתר, גרמה לי לפתוח תיק במע"מ ומס הכנסה. אני עושה הכל בעצמי, מפתחת מתכונים, כותבת, משווקת, מפיצה, מצלמת, כשהתמונות שלי לא היו מספיק יפות, הלכתי ללמוד קורס צילום.

דרך הסיפורים במתכונים שלי אני מעצימה נשים ונותנת להן אפשרויות בחירה ומקבלת בחזרה משובים שהצלחתי.

המתכונים שלי מככבים בדפים הראשונים של גוגל, בזכות העבודה הנכונה שאני עושה ומדי חודש מספר האנשים שנכנסים לאתר גדל. אנשים מגיעים לאתר שלי דרך חיפושים בגוגל וזו הצלחה אמיתית.
בעיני, נחישות והתמדה זו הדרך להצלחה. לא לוותר לעצמי גם כשיש תשובות שליליות.
הקמתי באתר חנות בה אני מוכרת מוצרי אפייה, כלי מטבח וקורסים אותם אני מעבירה. בזכות הידע שלי אני מעבירה קורסים ב בלוגינג, איך לקדם את עצמך באינסטגרם, וכמובן סדנאות קולינריה


מה עוד אני עושה


side_borderסדנאות בישול ואפייהside_border

side_borderהרצאה על הדרך שעברתside_border

side_borderשתפ מסחריside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק