בלוג חינוך טל מוסקוביץ - על תרבות של למידה וחינוך בעולם החדש
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג אישי > טל מוסקוביץ

head_image

למידה בימינו אנו

תחום

חינוך

ממתי?

2017

כניסה

לבלוג

על הבלוג

הבלוג שלי עוסק ברבדים שונים של למידה וחינוך בימינו אנו. אפשר להגיד שצמחתי וגדלתי יחד איתו, כי כשפתחתי אותו עוד לא ידעתי לאן הוא יוביל. פשוט ידעתי שאני רוצה לעשות משהו, לשחרר את מה שאני רוצה להגיד, את מה שאני מאמין בו. יחד עם הבלוג עברתי שנים רבות בהן צמחתי, למדתי וגדלתי, והבנתי מי אני ומה אני רוצה להיות.

אני מאמין שכולנו צריכים ללמוד בעולם החדש, לא משנה מאיזה גיל, ולמידה בעולם החדש מתחילה ברכישת מיומנויות.

בבלוג עצמו אני כותב על ההזדמנויות הרבות בחיי ללמוד, על האופן בו אני מתנסה בדברים חדשים ויוצא מאיזור הנוחות, וגם על הכישלונות הגדולים שלי. אני מנסה לנתח תופעות שונות הקשורות ללמידה וחינוך – כמו השימוש בטכנולוגיה ומסכים, שיעורי בית, ועתיד עולם התעסוקה.

תחת הבלוג נמצאים גם שני פודקאסטים.

הראשון "MindED -חינוך בעולם החדש" נותן נקודת מבט רחבה על חינוך. חינוך בעולם החדש לא מתקיים רק בבית הספר. גם בחיינו הבוגרים, גם מחוצה לו, אנחנו מתפתחים ומשנים את דפוס החשיבה שלנו.

הפודקאסט השני- "Skills- מיומנויות העולם החדש וכיצד ללמוד אותן" מתמקד בלמידה בכלל, ובמיומנויות בפרט. המטרה שלי היא לעזור לכל אחד להבין איך אפשר ללמוד ולסגל מיומנויות, וגם למה לעשות זאת.

Author

אני איש של “גם וגם”. גם ריאלי וגם הומני, בוגר תואר ראשון בהנדסת תוכנה, סטודנט לתואר שני בטכנולוגיות למידה.

אין דבר שאני אוהב יותר מלהכיר ולחבר בין אנשים, בין תחומים, ואני חושב שחינוך נוגע ומשפיע ב(כמעט) הכל.

בזמני הפנוי אני מוביל את שכונת באר שבע בפרויקט “נפגשים בשכונה” של אנשי העולם החדש, יוצא מאיזור הנוחות, מתמודד עם כישלונות, כותב בלוג ועורך פודקאסט.

לאורך שנים חשבתי שיש רק דרך אחת להצליח בעולם הזה. הרבה מאיתנו לא עוצרים, לא שואלים את עצמם “מה אני רוצה לעשות”, “מה המטרה שלי”. אני בחרתי לעצור ולשאול.

כל מי ששומע את הסיפור שלי כבר מצייר עבורי את המסלול לתוך מערכת החינוך – מורה? מנהל? חינוך בלתי פורמלי? שמעת כמה כסף מרוויחים כמורה? למה לך בעצם?

אני בעד חשיבה רחבה יותר – חינוך ולמידה פוגשים אותנו לא רק בבית הספר, אלא בכל אינטרקציה אנושית. לחינוך יש השפעה רחבה על החיים החברתיים שלנו, על איך שאנחנו מפתחים את עצמנו, עד כמה אנחנו לומדים במשך החיים ובמה אנחנו בוחרים לעסוק.


מה עוד אני עושה


side_borderיועץ בתחום הלמידהside_border

side_borderהקמת פודקאסטside_border

side_borderתהליך למידה אישיside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק