בלוג דיאטה טל פלג דיאטנית קלינית ירידה במשקל שינוי חשיבה והתנהגות
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג תזונה ובריאות > טל פלג

head_image

טל פלג

תחום

תזונה

ממתי?

2017

כניסה

לבלוג

על הבלוג

איך יורדים 5-7 קילו בלי דיאטה קפדנית? איך יורדים כמה קילו מעל גיל 45? איזה טעויות הכי נפוצות אצל מי שרוצה לרדת במשקל ? האם באמת צריך להימנע מפחמימות? מה  עושים כשאוכלים בריא והמשקל לא זז?  שאלות כאלו ועוד אני נשאלת מדי יום כדיאטנית העוסקת בירידה במשקל ובהתנהגות המקדמת הרזיה ואורח חיים בריא.

לפני כמה שנים החלטתי לפתוח בלוג שייתן תשובות לשאלות היום יומיות של תזונה, דיאטה והפסיכולוגיה הקשורה לזה והכל מבוסס מדעית, מחקרית וכמובן על הניסיון המעשי שלי כדיאטנית בעלת תואר נוסף בפסיכולוגיה.

הבלוג עוסק בתחום הירידה במשקל מנקודת מבט פרקטית של דיאטנית שהיא גם אימא וגם אוהבת לבשל וגם מאמינה שלא צריך לוותר על מה שאוהבים כדי להצליח לרזות כמה קילו וכמובן לשמור עליו ולא פחות חשוב … הבלוג עושה סדר בתחום שיש בו הרבה מיתוסים לא מבוססים ופועלים בו לצערי הרבה אנשים ללא הידע וההכשרה הדרושים.

Author

טל פלג, דיאטנית קלינית וספורט , בת 48 ואימא לשלושה בנים , חובבת ספורט ובישול. מעל 20 שנה שאני עוסקת בתחום התזונה, הדיאטה, הירידה במשקל, ההשמנה והספורט בצורה יום יומית דרך העיסוק המקצועי שלי וכמובן גם באורח החיים האישי שלי ובהרגלים שסיגלתי לעצמי עם השנים.

הכשרתי כוללת תואר ראשון (בהצטיינות) במדעי התזונה והסמכה כדיאטנית קלינית וספורט וקורסים רבים בתחום האימון והטיפול. לפני מספר שנים להרחיב את השכלתי לתחום שהולך יד ביד עם נושא התזונה וסיימתי (בהצטיינות) לימודים בחוג לפסיכולוגיה ובעקבות זאת התקבלתי לתואר השני המבוקש בפסיכולוגיה, אותו אני עושה כיום.

השילוב של תזונה ופסיכולוגיה אפשרו לי לדייק שיטת עבודה מבוססת מדע מוכח משני התחומים המדהימים האלו להתאמה תזונתית מדויקת יחד עם כלים התנהגותיים מעשיים המאפשרים ירידה במשקל ושמירה על ההישג.

אני מרכזת ומלמדת את הקורס "תזונה ובריאות" למורים ועובדי הוראה באוניברסיטה הפתוחה ורואה בזה שליחות חשובה לקידום נושא התזונה בקרב מורים ובעלת קליניקה משלי לירידה במשקל בהוד השרון בה מלווה לקוחות בכל הארץ ובחו"ל גם בטיפול מרחוק (באמצעות סקייפ / טלפון או ZOOM ).


מה עוד אני עושה


side_borderליווי אישי גם מרחוקside_border

side_borderקבוצות הרזיה לנשיםside_border

side_borderליווי ירידה במשקלside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק