בלוג אקולוגיה וקיימות The Golden Whale של אלכסנדרה שלומי
קהילת הבלוגים הכי מקצועית שיש
hubblogging

בלוגים שעושים כבוד ל > בלוג קיימות > אלכסנדרה שלומי

head_image

תחום

קיימות

ממתי?

2020

כניסה

לבלוג

על הבלוג

ברוכים הבאים לבלוג The Golden Whale.

מטרת הבלוג להעניק לאנשים פרטיים השראה וכלים לאורח חיים מקיים, מתוך הכרה בצעדים קטנים לשינוי גדול.

במסגרת הבלוג אני משתפת אתכם בתהליך האישי שלי כאדם, כאישה, כצרכנית, כחובבת פנאי ותיירות ובאופן כללי, חובבת לייף סטייל ומותרות. אך לא רק! אני גם חולקת איתכם את הידע הרב שרכשתי (ואני ממשיכה להרחיב בכל יום ויום) במהלך לימודיי האקדמיים ועבודתי בתחום הים, האקולוגיה והחינוך הסביבתי.

חוקר ההתנהגות, בעל השם העולמי, ד"ר רוברט מאורר מצא כי כל סוג של שינוי שאדם חווה, טוב או רע, נתפס כאיום על ידי המוח ויכול לעצור אותו מלנקוט בפעולה. לפיכך, הדרך האידיאלית להימנע מהפעלת תגובת הפחד היא לגרום לשינוי שנתפס כל כך קטן עד שממש לא ייתכן שמישהו יכשל בכך.

מתוך הבנה זו ומתוך ההבנה כי אורח חיים מקיים כרוך בשינוי סביבתי ותודעתי, אשר לא קורה ביום אחד ומלא בעליות ומורדות, הצלחות וכישלונות –  הקו המנחה של המותג The Golden Whale הוא סובלנות וסבלנות, תוך נקיטת "בייבי סטפס" אל עבר המטרה שגם היא אינה אמת אחת ויחידה, אלא רבת גוונים ואפשרויות בהתאם לכל אדם ואדם.

האמונה שמניעה אותי בכתיבת הבלוג היא היות האדם השינוי שהוא רוצה להיות וכוחם של יחידים מוקבוצות קטנות בשינויים גדולים.

Author

אלכסנדרה שלומי, בת 28, גרה באזור השרון, בוגרת תואר ראשון במדעי הים והסביבה הימית במכללת רופין ותואר שני במנהיגות ומדיניות בחינוך באוניברסיטת חיפה.

מעריצה ומלאת יראת כבוד לאמא טבע, אבל גם חובבת שופינג, בתי קפה ומסעדות, הופעות, חופשות בחו"ל, בירה או קוקטייל בפאב עם חברים ובקיצור, צרכנית לא קטנה.

מאז תחילת לימודיי האקדמיים ועד עצם היום הזה עבדתי בתחומי החינוך הבלתי פורמלי (נוער בסיכון, מעורבות חברתית, מועדוני נוער ומסגרות פנאי ועוד) והחינוך הסביבתי (הדרכת קבוצות, פיתוח ובניית תכני הדרכה בנושאי ים, סביבה וקיימות, מדע אזרחי ועוד). הידע והניסיון הרבים שרכשתי, התשוקה שלי ללמידה בלתי-פוסקת, תוך יוזמה ועשייה אקטיבית, והשאיפה שלי להפוך את כל אלו לעיסוק המרכזי בחיי הביאו אותי לכאן על מנת לחלוק איתכם את הידע שצברתי ולגייס אתכם כשותפים לעשייה.


מה עוד אני עושה


side_borderכתיבת תוכןside_border

side_borderהרצאותside_border

side_borderסדנאותside_border

שיווק עסקים בדיגיטל באמצעות אתר אינטרנט, בלוג ותוכן | הבלוגריסטית יונית צוק