![head_image](https://www.blogeristit.com/wp-content/uploads/2020/04/Copy-of-קאבר-בלוג-1.png)
THE STORYTELLHER
פוסטים נבחרים![](/wp-content/themes/blogerist-v2-etyhadar/assets/images/hubblog_star.png)
על הבלוג
הבלוג הזה נפתח בסוף שנת ה-40 שלי. שנת הגילוי הגדולה. השנה שבה בהרבה מאוד דם, יזע ודמעות (וואו כמה דמעות!), התעקשתי למצוא את עצמי באמת, להתמודד עם השדים שלי, להשקיע בי, להבין אותי ולהגשים לעצמי חלומות. אחד החלומות הכי גדולים, הסתבר, הוא לספר סיפורים.
אז אני מזמינה אותך, האמא העייפה שמנסה למצוא את עצמה מחדש, שבמשבר או שלא, האישה שמשנה כיוון בקריירה, זאת שאוהבת להשקיע במשפחה שלה גם אם זה לא יוצא הכי מוצלח בעולם, זאת ששמה את עצמה עכשיו במרכז, העובדת, הרצה, המבשלת, המסיעה, המכבסת, המשתנה, המתבגרת, השורדת והפורחת, לבוא ולקרוא את הסיפורים שלי.
![Author](https://www.blogeristit.com/wp-content/uploads/2020/04/Copy-of-תמונת-פרופיל-1.png)
מה עוד אני עושה
כותבת סיפורים
רצה מפה ולשם
פתוחה להצעות ;)